Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Miért ne lenne legál az ültetés? Mi az az ültetés?

mert átalakitásnak minősül és itt a balkánon minden átalakítást engedélyeztetni kell (igen a kutyaólat is elméletileg)

Ezért kell az Airride... :)

ha annyiba kerülne a tipusspecifikus mint egy Golfba már vettem volna...nekem a külső fontosabb mint +X LE :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát ha neked tuning egy ragasztott műanyag "ál levegő-beömlő", akkor harjá. :lol:

Ezt még a KPM sem fogja annak tekinteni.

Kicsit miért érzem úgy, hogy lenézed azokat, akiknek csak annyira telik? nekik az is tuning. Neked nem.

Arra akartam rávilágítani, hogy a tuning, az nem csak teljesítményre van, illetve nem csak szászezres-milliós nagyságrendekben. :)

Link to comment
Megosztás:

mert átalakitásnak minősül és itt a balkánon minden átalakítást engedélyeztetni kell (igen a kutyaólat is elméletileg)

De mi az az ültetés? Akkor a 14 éves szakad passatok és ültetve vannak amikor 5 festő gyerek ül benne?

Azt is engedélyeztetni kell?

Link to comment
Megosztás:

Kicsit miért érzem úgy, hogy lenézed azokat, akiknek csak annyira telik? nekik az is tuning. Neked nem.

Arra akartam rávilágítani, hogy a tuning, az nem csak teljesítményre van, illetve nem csak szászezres-milliós nagyságrendekben. :)

Ha ennyire jól ismersz és megállapítod hogy kit nézek le és kit nem, akkor azt javaslom, hogy folytassuk priviben, vagy személyesen a beszélgetés ide vonatkozó részét.

Azért azt még megjegyezném a nagy plénum előtt, hogy nem túl gyakran nézem le azt az embert, akinek nincs, vagy kevés pénze van (gondolom sokan sejtik miért :lol: ). Sőt ahhoz sincs sok közöm, hogy azt a keveset mire költi. Mindösze arről beszéltem, hogy egy utólag felragasztott tankajtó matrica nem engedély köteles és a KPM sem valószínű, hogy szólni fog érte.

Link to comment
Megosztás:

és mondjuk ki mondja meg h mennyi egy ascona cabrio gyári magassága ? :lol:

Mindkettőtök érvelése logikailag elfogadható. De térjünk vissza a sötét balkánra -igen még mindig agyarország rögös útjaira- ahol (ismét utalva egy TC-s cikkre amikor vmi fő-fő közlekedési rendőrt interjúvoltak meg) a rendőr bármit megtehet, és ha ő úgy itéli meg akkor elveszi a papirokat. Mert megteheti. Mert xar és hiányos de legfőképp hihetetlenül elavult a szabályozás. És mert igy egyszerűbb az államnak/jogalkotóknak.....az, hogy Te adófizető állampolgár ezzel momumentálisat sz0psz az meg másodlagos :)

Link to comment
Megosztás:

Németországban pl egy határérték van megadva, és ezt veszik figyelembe...meg van adva, hogy hány cm lehet az autó legalsó pontja... :)

Ott sincs kivétel? Azért pár sportautó eléggé lent van (nem az ültetett GSi-kre gondoltam). :lol:

A Hajógyárin eléggé szenvedett a Lambó, jóval alacsonyabban volt, mint bármelyik ültetett autó ott kint.

Link to comment
Megosztás:

Hát lehet én olvastam valamit félre Tom, de nekem rohadtul ez jött le, hogy neked csak az a tuning most, ha valaki a felnin, pár kiegészítőn kívül még ültet, mocit piszkál stb.

Mondom, most ez jött le.

Lehet sz.rul fogalmaztam, és félreértettél, és amúgysem olyannak ismerlek, csak mondom, most ez jött le.

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm. De nem hiszem egy autónak hivatalosan a gyári hasmagássagal kell közlekednie élete végéig.

Ebben tökéletesen egyetértünk.

De nézd meg a személyidet mi van irva az állampolgárság rovatba, googlemaps-on nézd meg földrajzilag melyik országban vagy aztán rájössz, hogy ez nem ilyen egyszerű :lol:

Én örülnék a legjobban ha ezeket a dolgokat le lehetne tisztázni lehetőleg egyszerűen, gyorsan és nem drágán.

Link to comment
Megosztás:

Mindkettőtök érvelése logikailag elfogadható. De térjünk vissza a sötét balkánra -igen még mindig agyarország rögös útjaira- ahol (ismét utalva egy TC-s cikkre amikor vmi fő-fő közlekedési rendőrt interjúvoltak meg) a rendőr bármit megtehet, és ha ő úgy itéli meg akkor elveszi a papirokat. Mert megteheti. Mert xar és hiányos de legfőképp hihetetlenül elavult a szabályozás. És mert igy egyszerűbb az államnak/jogalkotóknak.....az, hogy Te adófizető állampolgár ezzel momumentálisat sz0psz az meg másodlagos :lol:

Értem én sajnos, ismerős a szitu. :)

Éppen ezért soha többet oda nem adom a forgalmit...

Link to comment
Megosztás:

Ott sincs kivétel? Azért pár sportautó eléggé lent van (nem az ültetett GSi-kre gondoltam). :)

A Hajógyárin eléggé szenvedett a Lambó, jóval alacsonyabban volt, mint bármelyik ültetett autó ott kint.

Ez egyébként azt hiszem, hogy 8 centi...

Meg valami olyasmi is van, hogy megvan a minimum, a kerék és kerékív közötti távolságra...ha ez nem minusszal kezdődik, azaz kisebb mint 0, akkor én buktam... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát lehet én olvastam valamit félre Tom, de nekem rohadtul ez jött le, hogy neked csak az a tuning most, ha valaki a felnin, pár kiegészítőn kívül még ültet, mocit piszkál stb.

Mondom, most ez jött le.

Lehet sz.rul fogalmaztam, és félreértettél, és amúgysem olyannak ismerlek, csak mondom, most ez jött le.

Nem tudom hangsúlyozni, hogy én soha nem döntöm el, hogy másnak mi a tuning. Ha neki az tetszik, akkor az a tuning neki. Ennyi.

Most meg különösen arról volt szó, hogy nem az egyén dönt, hanem a KPM és azt próbáltam találgatni, hogy valyon ők mit vesznek tuningnak. És hogy egyáltalán tilos-e a tuning... (mi az a tuning???).

Ezt hogy érted?

- Jó estét, jogsit személyit forgalmi engedélyt kérek ellenőrzésre!

- Tessék: jogsi, személyi, a forgalmit meg nem adom? :) :lol:

Nem, nem pont erre gondoltam. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.