Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

attól függ... azé az elég komkrétan a veterán kategóriát súrolhatja. Úgy meg ki tudja?

végülis az "ócska" opeleket is 1.5-2.5 misiért hirdetik a használtótón. :lol:

Amelyik veterán opelt annyiért hirdetik, az tényleg olyan is. De egy széria zsiga

azért más eset, még ha tényleg szép állapotú is. Lefogadom hogy nem megy el 3 kilóért sem. :)

Link to comment
Megosztás:

Egy 4.2 V8-at már nem biztos, hogy el tud csípni.Max. Antié.... Vagy Voszié! :)

A Lurdynál szokott kint lenni egy, egy turbos calit cserélt le rá a srác. Szerinte lent megveri a GSi, de teljesen más feeling. Szerintem végig jobb az AUDI, bár neki autómatája van és az csak 4 sebességes.

Már ki akartuk próbálni párszor, csak mindig közbejött valami... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Érzésem szerint a (gyári) GSI nem ellenfél egy 4.2-es A8-nak. Amint az A8 (a 4.2 mind automata) "megindul", előjön a 4200ccm/1600kg és 2000ccm/1100kg aránytalan különbség, és elhúz az a8.

Mindebből az A8ban szerintem csak annyit érzékelnek, hogy az Astra lemarad. Az A8-nak kábé semmi sebességérzete nincs. Amikor vezettem, nagyjából fingom nem volt, mennyivel megyünk, ránéztem az órára, 70. És semmi hangulatom nem volt nyomni, egész egyszerűen sokkal jobb nyugodtban az a8.

Ez a "megindul" valahogy abból áll össze, hogy fél másodperc, mire észreveszi a padlógázt, még fél, mire felpörög a motor, és előjön a 4.2.

Amúgy érdekes látvány, egyszer láttam lámpától indulni valamilyen újabb forma bálnamercit, irreális, ahogy egy ilyen dagadt debella disznó autó fürgén megugrik, vált két sávot majd eltűnik a francba.

Eddigre a többiek is egyesbe tették az autót :lol:.

Na, abbaagyom az ömlengést, és elmegyek a kis astrámmal a dolgomra. Cserébe az astra nyugodt tempó mellett városban télen is elvisz 9 literből 100 km-t :).

Link to comment
Megosztás:

Amelyik veterán opelt annyiért hirdetik, az tényleg olyan is. De egy széria zsiga

azért más eset, még ha tényleg szép állapotú is. Lefogadom hogy nem megy el 3 kilóért sem. :lol:

egy gyűjtőnek sokat megér az ilyen. :)

Van aki egy ócskának mondott 3 motoros kazettás magnóért is kiad 25-30e Ft-ot... Mert gyűjti... ismerek ilyet. Nem is teljesen 100%-os. Talán.

Link to comment
Megosztás:

A Lurdynál szokott kint lenni egy, egy turbos calit cserélt le rá a srác. Szerinte lent megveri a GSi, de teljesen más feeling. Szerintem végig jobb az AUDI, bár neki autómatája van és az csak 4 sebességes.

Már ki akartuk próbálni párszor, csak mindig közbejött valami... :lol:

A múlhét csütörtökön sikerül összemérni a két autót.Hát....eléggé meglepödtem,mert eléggé elmaradt az A8.Gondolom 100 környékén már jött volna fel,de piros volt a lámpa :)

Link to comment
Megosztás:

ez oks, de azt hittem a végáttétel az uccso fogaskereket jelenti......vagy nagyon nagy hülyeséget mondtam és menjek vissza howstuffwork.com-ot olvasni? :lol: :)

Olvasgass még pirinyót. :)

A végáttétel a csoporttengelyről a difire viszi a hajtást. :D

Corsa B + 1.9CDTi :)

Dögös elképzelés. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.