Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

2.2 és 2.4 blokkok voltak régebben. 2.3-ról én nem tudtam.

Ez egy fúrt C20XE blokk volt.

Nem tudom, hogy szokták csinálni, de másik fötengellyel és hajtókarokkal és gyári furattal is már el lehet érni a 2.2 litert. Fúrva meglesz a 2.3 is.

Ez viszont komoly. :)

Y57XE

Bauform: V8....

Nézelödsz az opel-infos.de-n? :)

Egy ilyen motorral szerelt Omega pick-up volt a helyi Opel szalon tulajának. Nagyon tetszett a gép, hát még a hangja... :lol:

Jobbkormányos volt.

Link to comment
Megosztás:

Ez egy fúrt C20XE blokk volt.

Nem tudom, hogy szokták csinálni, de másik fötengellyel és hajtókarokkal és gyári furattal is már el lehet érni a 2.2 litert. Fúrva meglesz a 2.3 is.

Nézelödsz az opel-infos.de-n? :)

Egy ilyen motorral szerelt Omega pick-up volt a helyi Opel szalon tulajának. Nagyon tetszett a gép, hát még a hangja... :lol:

Jobbkormányos volt.

Még jó,hogy ilyen alig van itthon,mert ha lenne már az A corsában dohogna! :)

Peti: Kiskörösön a vasúti átjáró meletti autószalonnál kivan rakva egy szürke Lotus Omega!Megkéne nézni!Hátha olcsóé eladnák! :)

Link to comment
Megosztás:

Ja csak amióta egy a nyakán maradt, már nem szívesen... :)

Ráadásul milyen... :lol: :)

kétlem...azzal azért mindenki tisztában, van, hogy az még érték... :)

Nekem mondjuk elég a motor és a hajtáslánc is, ha a tulaj ragaszkodik az értékhez. :)

Link to comment
Megosztás:

kétlem...azzal azért mindenki tisztában, van, hogy az még érték... :lol:

Hát nemtom, hasznaltauton nemrég nem egy Lotus Omegat hirdettek valami igenkomoly motorokkal, annyira nem drágán, fél-1-2 milliós nagyságrendben, nem emlékszem, de semmi 10 milliókról nem volt szó.

Persze lehet, hogy azok nem igaziak voltak, hanem amolyan replika, fogtak egy 3000 24v-t, osztán azt faragták fel odáig spoilerek tekintetében, nemtom...

Meg volt egy annó még az IP-i "péntek esti rendezvényen", láttam gyorsulni párszor, de semmi komoly. Vagy nagyon le volt harcolva, vagy csak replika volt....

Link to comment
Megosztás:

Az igazi lotusnak még mindig milliós az ára...

Nemrég angliában hirdettek egy utastér kiégettet, azt adták 4000 euróért, és sorban álltak érte...

Megnéztem mobile.de-n, 5milliótól indul, szóval valszeg amit itt mutogattak az nem lotus volt, csak körbespoilerezték.

Link to comment
Megosztás:

Megnéztem mobile.de-n, 5milliótól indul, szóval valszeg amit itt mutogattak az nem lotus volt, csak körbespoilerezték.

Béla, Te zsigát akartál. Tegnapelőtt voltak nálunk régi ismik. Meghalt az apukájuk testvére, és rájuk maradt egy frankón 50ezret futott 1200-es. 73-as évjárat. Nincs rajta rozsda. Kb annyira volt használva hogy kiállt vele a bácsi a garázsból, lemosta és visszaállt. Komoly. Még nincs meghirdetve, mert még nem volt hagyatéki tárgyalás, de tuti el lesz adva. Mondjuk 3-400 körül akarja majd adni.

Lámpa: Igazából működik ez este kiderült és a BC sem pampog már. Csak sokkal halványabban világít mint a jobb oldali és el nem tom képzelni ez hogy lehet :lol:

Link to comment
Megosztás:

Béla, Te zsigát akartál. Tegnapelőtt voltak nálunk régi ismik. Meghalt az apukájuk testvére, és rájuk maradt egy frankón 50ezret futott 1200-es. 73-as évjárat. Nincs rajta rozsda. Kb annyira volt használva hogy kiállt vele a bácsi a garázsból, lemosta és visszaállt. Komoly. Még nincs meghirdetve, mert még nem volt hagyatéki tárgyalás, de tuti el lesz adva. Mondjuk 3-400 körül akarja majd adni.

hozzátesz még 250-300e ft-ot és vesz egy nagyon szép B omit ami nagy, elegáns, és tud vele dolgozni...ezt ugatom neki másfél éve :lol:

Link to comment
Megosztás:

Köszi mindenkinek, de sajna változott az egyéni preferenciarendszer, ugyanis beültettek egy Audi A8 4.2be nem túl rég, mentem vele egy kis kört. Ültem ilyenben régebben is, de most mentem is vele.

Hát az valami istenkirály.

Azóta A8-at szeretnék (igen, Anti, úgysem lesz :lol: ). Minthogy rohadtul nem lenne logikus lépés.

Ladát olyat szerettem volna, ami nem vigyázós. De minthogy nem sózzák az utakat, az sem aktuális... de köszi Albert.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.