Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Gyere, vidd, oszt meg se állj vele a Dunáig... :?

De mivel komplett alsó felső tömítésgarnítúrát vettem, így új került bele elvileg... még a gépműhelyben rakták össze...tehát nem is a Patyi hibája...

Most visszaiszem a Patyihoz, ő meg vissza a gépműhelybe, megint áll három hétig, nem fogják bevállalni a garanciát...én meg akkor csöndben ölni fogok... :twisted:

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Gyere, vidd, oszt meg se állj vele a Dunáig... :?

De mivel komplett alsó felső tömítésgarnítúrát vettem, így új került bele elvileg... még a gépműhelyben rakták össze...tehát nem is a Patyi hibája...

Most visszaiszem a Patyihoz, ő meg vissza a gépműhelybe, megint áll három hétig, nem fogják bevállalni a garanciát...én meg akkor csöndben ölni fogok... :twisted:

Üdv.: Atommanó

Nem ilyen vészes a dolog!De ha tényleg az a baj, akkor csak símán a fejükön kell egyengetni, és visszaütni az új szimeringet! 8) :D :P :evil:

Link to comment
Megosztás:

Anti egyébként érdekes ezt olvasni mert mikor elhoztam a gépműhelyből a hengerfejet akkor mondta a szaki,hogy a szelepszár vezetőkön hajszál repedések voltak !!! :shock: De mitől?! Hmmmmm..........(mondjuk nem füstölt az autó)Lehet,hogy neked is vmi hasonló gondod van?

Hány km. van a mociban felujitás óta?

Reméljük nem gyűrű probléma van.

Link to comment
Megosztás:

Nekem anno a VW nél volt olyan,hogy a kraft az megvolt a motorban csak a szelep sz. sz.-ek miatt füstölt meg csipegette az olajat. Főleg akkor ha felpörgettem 2000rpm/min-re majd vártam 1 picit és padlógáz........hátul kékes,fehéres füstfelhő :D

Nem vót szép látvány.

Link to comment
Megosztás:

Azért ennyire ne keseredj el, lehet, hogy csak valami apró sz@rság lesz.Először vfidd el a járgányt a mesterhez, aztán majd ő megmondja a frankót.A tiéd nem egy "szimpla" beavatkozás volt, úgyhogy bármi lehet. :wink:

Tényleg no para!!! Biztos tényleg csak valami könnyen és olcsón javítható problem lesz. Szóval fel a fejjel!!:wink:

Link to comment
Megosztás:

komáim miva veletek :?:

jahogy workin suxxx :D

na az tényleg fos lehet :P

Anti de ha az a szimering akkor még mindig megúszos a dolog, mert mint említettem a c20ne amit én ellöttem anno, az kicsit csúnyábban füstölt, mert ugye olajat áttolta a kipuffba és ott gyulladt ki a kisebb hőmérséklettőll :wink:

a másik, hogy bármit csinálsz nem fog elsőre sikerülni, mindig lesznek apróbb hibák (tudom neked ez most mindennél nagyobb probléma, de kvánm ne legyen komolyabb az életben) és nem kell ezt kapásból kudarcként kezelni.

Orvosolni kell, csá és folyatsd ilyen lelkesedéssel, mint ahogy belevágtál a tavalyi szezon után!

(5-2 vagy 6-2 volt?)

Link to comment
Megosztás:

Mint ahogy tegnap is írtam nem kudarcként élem meg, meg nem fogom ettől még elkezdeni árulni, csak kezdek belefáradni, meg hát a pénztárcám sem bírja...(Én is csak egy részét lopom a pénznek a másik feléért megdologzom... :roll: ) Cseszeget az asszony is, már kirázza a hideg ha meghallja, hogy GSI, és még igaza is van...

Szóval most egy kicsit nehezen tűröm, de majd párszor "elpi..ázom" Aztec komát aztán megjön a kedvem... :wink:

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.