Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ez hihetetlen.....most vagy ennyire nem számit a pénz, vagy annyira sokat ölt már bele, hogy minden mindegy alapon csak szabaduljon tőle :lol:

2003ban hozták be németből, építkezik a gyerek vagy vmi ilyesmi és kell a pénz, meg nem tudom de én csak megnézettem volna ha már nem értek hozzá. Nem? Most meg gondolom fől a feje hogy beindult. Az ő hülyesége volt. Így járt.

Link to comment
Megosztás:

Még szebb repedtfazékhangja van, mint Tom GSI-jének. :)

:lol: :)

A ma este eredménye: Civic vs. GSi 1-2.

Ha elkapom a rajtot, akkor simán elverem, pláne 100 felett, de ha kicsit beragadok, akkor esélyem sincs utolérni. Állati rövid váltója van egyébként és jól mennek.

Azért remélem VTi volt és nem 1.4. :) :) :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor annak fakezű a pilótája. 400m-en már mindenképpen annak kell jobbnak lenni,

indulásnál pedig nem olyan jó, ugyanis az a motor inkább 5000-től éled.

És szerintem sokan keverik az 1.6 Honda motorokat, ugyanis van belőle 136 és 160 lovas

változat is, és szeretik a hondások is a látszattuningot, azaz a VTi feliratot kirakni a 136 pacisra. :lol:

(volt ám nekem is GSi-m annó, és Honda VTi-hez is volt szerencsém B1-ből :) )

Link to comment
Megosztás:

Lanti! (Aki nem is Anti... :) )

Örülök, hogy személyesen is megismertünk. ;)

Hát ha maradtatok volna, nem bántátok volna meg...volt még rajtunk kívül egy frt-s BMW...na az volt az überkirály...már 20 m el a kör elött keresztberakta, és úgy csapódott be íven...nagyon jól nyomta... ;)

Jaja.. szintén re Lanti :lol:

Anti a Bömös nem valami ilyesmit csinázott?

Még az is lehet,h pont ez volt :lol: (ez még 2006.dec.2.án volt)

bal ajtó csere, fényszóró elég gyenge, másik kipuffancs kell, amúgy ennyiért vicc volt :D Meg hogy csak az AC pumpa volt a rossz :D szóval elégedettek vagyunk. Ja meg a leömlő nem gyári és volt benne rádióóó Mp3as :P

Mp3-'rom', benya.. "sport" kipuff.. kell ennél több? ;) :) :D De tényleg jó biznisz lehetett... nektek! :D :D

:) :)

A ma este eredménye: Civic vs. GSi 1-2.

Ha elkapom a rajtot, akkor simán elverem, pláne 100 felett, de ha kicsit beragadok, akkor esélyem sincs utolérni. Állati rövid váltója van egyébként és jól mennek.

Azért remélem VTi volt és nem 1.4. :P ;) ;)

A VTi azért ha nincs megokosítva a GSi,meg ha nem hulladék a japcsi, szerintem elég kemény ellenfél. És az a fura, hogy alul ugyan állítólag nem egy nyomatékos, sőőőt, de mégis álló rajtból fognak meg..

Amikor anno IP-nál nyomúltam egy 2001es VTi vel, az ott szinte mindig el3.14csázott. ha nem is sokkal.

Viszont amikor a vácin összefutottunk,és mozgásba voltunk, fordúlt a kocek.. szal a lényeg.. sztem alap Gsi-kel fel kell kötni a gatyeszt ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.