Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Üdvözlöm kedves új klubtagunkat Lifit(hondás Krisztiánt) :)

Sziasztok kedves opelforumozok.Nagyonszépen kőszőnőm a meghivásotok az opelforumba ez igazán nemes gesztus a japán oldalnak. :lol:

Lifi-fufi :)

Nagyon kőszőnőm a segitségedet :)

Link to comment
Megosztás:

Szeeebusz Krisztián! Alias Lifi... :lol:

És mi lesz, 1 hónap múlva??? :)

A végére már nagyon jól ráéreztél a lényegre.Nagyon szép köröket rajzoltál a senátorral :) :)

Monhattátok volna elöbb is, hogy csak az a lényeg, hogy rángatni kell a kormányt ide...oda... :) :D

Krisztián aláírása lehetne:

"B@zz meg...nekem is csak a pofám nagy..."

De a végén ő is ráérzett... :D

Link to comment
Megosztás:

Na itthon már csak hazaértünk a calival :) Meg kell néznünk a compit mert 8000ig megy a fordulat): Viszont a fék az szar de majd Demó újságol ő volt a tesztpilóta kipuff. nélkül :lol:

Végén tunjingolt lesz :)

Milyen állapotban van ?

Petőfi Híd...Buddha Beach...csak télen így hívják...

GYüsssz?

Jó lenne... :)

Jaaaa, étem :)

Áhh nem hiszem.

Csoki szokott oda járni nyáron nem ?

Link to comment
Megosztás:

Na itthon már csak hazaértünk a calival :) Meg kell néznünk a compit mert 8000ig megy a fordulat): Viszont a fék az szar de majd Demó újságol ő volt a tesztpilóta kipuff. nélkül :)

Ja, 1-ben 70-80 között tilt, 2-ben 120-nál. :lol:

De nagyon elfogy az ereje magas fordulaton. Kimütöm a Compit és megnézem, hogy mi van benne.

Link to comment
Megosztás:

Szeeebusz Krisztián! Alias Lifi... :lol:

És mi lesz, 1 hónap múlva??? :)

Monhattátok volna elöbb is, hogy csak az a lényeg, hogy rángatni kell a kormányt ide...oda... :) :)

Krisztián aláírása lehetne:

"B@zz meg...nekem is csak a pofám nagy..."

De a végén ő is ráérzett... :)

Cső szerintem már most aláirok 1000-év nete,hogyha ilyen zsirmarad a hagulat a forumon

Link to comment
Megosztás:

Végén tunjingolt lesz :lol:

Milyen állapotban van ?

bal ajtó csere, fényszóró elég gyenge, másik kipuffancs kell, amúgy ennyiért vicc volt :) Meg hogy csak az AC pumpa volt a rossz :) szóval elégedettek vagyunk. Ja meg a leömlő nem gyári és volt benne rádióóó Mp3as :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.