Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Akkor nagyon kiri aki betette annó (bár még mindíg nem hiszem, hogy az szíítta le) a riggyasztót! :lol: Pl a volt GSI-ben exide akksi volt ami átment 2 generátor túltöltésen (fesszabályozó + dióda híd kuka és ez ugye egyáltalán nem tesz jót az akksinak) és semmi gáz nem volt vele 4 évig. Még akkor is indult 1 hét pihi után amikor kint -10 - -15 fokok voltak. Majd 2 hónappal azelött mielött eladtam vettem bele megint egy exide-ot mert az elözőt mint írtam már igazán le gyaláztam és ha akksi akkor csak is azt vagyok hajlandó venni ezután is. Szerintem abban az autóban valami nagyon el van szabva elektromosság terén ami akár a töblet fogyasztást is okozhatja. Hozzá teszem nem vagyok elektromos zseni.

Link to comment
Megosztás:

Egyenlőre csak kérdeztem, mi a rák lehet vele és nem mondtam, hogy ez meg az ugyebár! Legalább bevallom, hogy nem értek az elektromosság 80%-hoz és nem okoskodok ugyebár! Vannak akik nem képesek belátni halmozottan hátrányos helyzetű mivoltukat és csak puffogtatják üres frázisaikat ugyebár! Mint egyszer nagyon rég mondtam már: Sokkal töbre tartom azt az embert aki ki meri mondani véleményét valamiről(Mint ahogy tettem is már egy párszor. Volt is belölle vita! :) )az egyén elött és nem a háta mögött magyaráz, hogy az mekkora szar mert ő nem úgy csinálná. Ezt kell mérlegelni amikor valamiről véleményt mondok! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egyértelmű hogy a riasztó szívta le az akkuját, ha az be volt kapcsolva...

Há nyilván. Nem azért van az a riasztó hogy egy hónapig folyamatosan aktívban legyen. Ráadásul mindezt a céges mélygarázsban? Ott biztos hogy max bezárnám.

Tényleg látod nagyon könnyen kiderül hogy a riasztó-e a tettes. Tegnap voltál kint Lurdyban ugye akkor most egy hónapig megint állni fog.. Ne riaszd be csak zárd be simán, és amikor egy hónap múlva előveszed akkor kiderül hogy a riasztó volt-e a bűnös vagy nem amikor inditasz

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Riasztók közül is típusa válogatja. Van amelyik csak 50mA-t vesz fel standby módban, van amelyik

150mA-t. Előbbivel elvan egy akku pár hétig, utóbbi viszont akár egy hét alatt is leszívja!

De eccerű a megoldás! Ha valaki egy hónapra leteszi az autóját, érdemes egy tizes kulcsot

vinni, és az akkusarut kb egy perc alatt le lehet kapni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Há nyilván. Nem azért van az a riasztó hogy egy hónapig folyamatosan aktívban legyen. Ráadásul mindezt a céges mélygarázsban? Ott biztos hogy max bezárnám.

Tényleg látod nagyon könnyen kiderül hogy a riasztó-e a tettes. Tegnap voltál kint Lurdyban ugye akkor most egy hónapig megint állni fog.. Ne riaszd be csak zárd be simán, és amikor egy hónap múlva előveszed akkor kiderül hogy a riasztó volt-e a bűnös vagy nem amikor inditasz

:lol:

1., egy pontig vicces ez a dolog de mostmár kib@szottul nem érdekes, se nem eredeti ez a "poén"

2., max bezárnád.....okés Mr. Smarty Pants de hogyan? nem mindenkinek az ajtaján van zár..... :) a csomagtartóbol meg nem fogok mászkálni csak ha muszáj :)

az az 1 hónap anno meg kurvára nem volt betervezve.....

Link to comment
Megosztás:

Riasztók közül is típusa válogatja. Van amelyik csak 50mA-t vesz fel standby módban, van amelyik

150mA-t. Előbbivel elvan egy akku pár hétig, utóbbi viszont akár egy hét alatt is leszívja!

De eccerű a megoldás! Ha valaki egy hónapra leteszi az autóját, érdemes egy tizes kulcsot

vinni, és az akkusarut kb egy perc alatt le lehet kapni. :)

Ja, aztán lezárja a mocitetőt, miután az ajtót is bezárta, és ha a kulcs helye már el lett tüntetve korábban, és csak távirnyákról nyílik, akkor lehet majd gondolkozni a kinyitáson! :lol: :) :)

Link to comment
Megosztás:

De mivel nemcsak rohadt jól néz ki hanem nagyon okos és előrelátó is ezért nem kell emiat aggódnia mert a csomagtartón megmaradt a mechanikus zár :lol:

Ez főleg akkor előnyös, amikor mondjuk az ember színházba indulna díszegyenruhában, és

úgy kell végigmászni az autón. :)

Link to comment
Megosztás:

Kell annak 20 perc is, mire valamennyit visszatölt.

Egyébként meg ajánlom a banner akkut is, amikor a versenyautót építettük,

fél évig állt a mínuszokban, és első indításnál csomószor kellett még tekerni

a motort mire beindult, de simán bírta. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kedves Albert! (és azért írom public, mert nem baj, ha késöbb más sem esik ebbe a hibába...)

István már felhívta a figyelmed, de azért én is szóvá tenném...

Bizonyára Te is tudod, hogy nem volt midig fényes a két klub (A Devils és MOTE) közötti viszony...most sem tündököl, de hát tél van...nagyon sokat javult a hozzáállás mind két részről, aminek én nagyon örülök, és szertném ha így is maradna... Megszűntek a fújolások egymásra, úgy érzem, hogy szépen elvagyunk egymás mellett...és talán még egyszer lesz közös találkozó is...sok-sok szép GSI-vel... :lol:

Ha már ott voltál és észrevetted, hogy valamit nem jól csinálnak, vagy nem méltó módon viselkedik valaki, akkor szólj neki ott, hogy bocs srácok, de....bla...bla...(tudod...régóta...stb...)

Így hogy nem szóltál kb ugyanannyira tartalak hibásnak, mint aki állatkodott...de ez mind nem gond...fiatalság bolondság...

Csak arra kérlek, hogy amikor különböző leveleket írogatsz, akkor arra figyelj, hogy azt nem csak a Te nevedben, hanem a MOTE (ezen belül a GSI Club Hungary), Kadettklub nevében is írod...legalább is az emberek szeretik összekötni az infókat...és aztán jön a nagy büdös általánosítás... :)

Szóval ték it ízi... :)

Link to comment
Megosztás:

Budapest topikban is égett a fejem máá emiatt nem úgy sült el ahogy akartam, az egész amiatt ment félre mert a Kadettklub egyik nagyongyorsan pörgő topikjában nem beszéltem róluk kellőképpen tisztelettudóan - amiről nem is sejtettem hogy olvassák. Náluk is meg itt is rendesen írtam róluk sőt még csak nem is mondtam nekik hogy rosszak lettek volna csupán kértem tőlük hogy viselkedjenek olyan szépen mint mi.

Szal én nem akartam rosszat meg beugatni meg semmit csak kérni őket.

Szorri hogy f0sul sikerült :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.