Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Én személy szerint ha a forgalom úgy engedi, igyekszem megelőzni ezeket :lol: :)

Nem tudtam lenyomni a teherautót a GSIvel:D... komolyra fordítva: nem akartam megközelíteni, annyira éreztem, hogy kaland lesz.

Aki szörnyülködni akar, nézze ennek a belsejét. Ilyen ocsmányat még nem láttam:

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1024

Link to comment
Megosztás:

Wolmark edisöööön :lol:

Merdzsóra váltasz ? :)

Dehogy váltok. Százezernél többért autót nem veszek mégegyszer, ezt eldöntöttem. Főleg a tegnapi "kavicskaland" után.

Csak unatkoztam, mert vizsgaidőszakom van és ilyenkor az ember mindenszarral elfoglalja magát, kivéve, amivel kéne. Éppen annak nézegettem utána, h a totalcar fórum felső cikkjében "buktam egy millát a mercin egy év alatt", vajon hogy jött össze. Amúgy szerintem úgy, hogy gyökér volt az illető.

Alapszabály, hogy zöldkártyaállomás "szakemberei" semmit nem állítanak az autón, mégha többet szennyez, mint nyolc t-34-es tank, akkor sem. Majd a szerelő.

A másik, hogy minek 6 autó egy embernek, azt nem értem, de ő tudja...

Link to comment
Megosztás:

ez dolgozó lány jóóó..már csak a dobókocka kell a tükörre :) :) :)

Csak ne igy akaszd fel :)

Dehogy váltok. Százezernél többért autót nem veszek mégegyszer, ezt eldöntöttem. Főleg a tegnapi "kavicskaland" után.

Éppen annak nézegettem utána, h a totalcar fórum felső cikkjében "buktam egy millát a mercin egy év alatt", vajon hogy jött össze. Amúgy szerintem úgy, hogy gyökér volt az illető.

Ami a felső sort illeti lehet hogy igazad van...

Ami meg az alsót, nos nem egyedül gondolod hogy gyökér volt ha megnézed a szavazás állását... Amúgy meg lehet a misibe a gázolaj árát is beleszámolta :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az még talán nem de a tavasz az esk

met.hu 10 fölötti fokokat mond jövő csütörtökre is. Jó ez a "tél" :)

sztem most már ne rakd vissza, félek jól jön még a téigumi idén :)

bár örülök ennek a közel tavaszias időnek...igy legalább nincs lelkiismeretfurdalásom, hogy még mindig nem intéztem el a gumist :lol:

Link to comment
Megosztás:

végülis akinek az a hobbija h compukat cserélgesse meg nézegesse az autót........ :) :) :D

néha akksit is fel kell tölteni nehogy leszívja az a hatalmas belső világítás...... :lol: :) :)

Már egyszer leszíítta csak azt nem tudom mi?! Mert az, hogy egy új akksi amit tavaj év elején vett bele nem bír ki 4 hét be nem indítást az azért gáz. Tuti van valami elektronyos gubanc abban az autóban.

Link to comment
Megosztás:

Már egyszer leszíítta csak azt nem tudom mi! Mert az, hogy egy új akksi amit tavaj év elején vett bele nem bír ki 4 hét be nem indítást az azért gáz. Tuti van valami elektronyos gubanc abban az autóban.

vagy csak nem volt kikormolva mostanábanén vadiúj exide akksimat egy éjszaka alatt lesszívta az égve maradt belsőlámpics, testkábeleket kéne átcsiszolni, meg nézni(lsd kiskunlacháza+én T&S fesztiválon)...... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Már egyszer leszíítta csak azt nem tudom mi! Mert az, hogy egy új akksi amit tavaj év elején vett bele nem bír ki 4 hét be nem indítást az azért gáz. Tuti van valami elektronyos gubanc abban az autóban.

az is érdekes, hogy a szép nagy baromi led ami a riasztó bekapcsolt állapotát hivatott jelezni pár nap után szépen kialszik :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.