Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

többször is :lol: de mivel nekem ugysem hiszel kérdezd meg a Petigsi-t ma reggel szembejött velem :)

akkor full bontás lesz mert, a fütésszabályzó fölött is sötétség honol :)

Azért előtte nem árt beszerezni az égőket. :)

Kell műszerfal égő is, meg rizsszem égő is.

Lurdy pont alkalmas ilyen beavatkozásokra, nem? :)

Link to comment
Megosztás:

Hogy van ez a Schimdt hogy ott van hogy Sofort&Neu preis 1799 ojró.

Lejjebb meg azt irja hogy Neupreis 2550,-Euro :lol:

Most akkor miva? :)

Valszeg úgy érti, hogy amit ő árul, az új, és azonnal vihető 1799 ójróért.

Azonban ha elcsattogsz valamelyik fellniboltba, ahol árulják, megnézed az árát, az 2550 ójró.

Vagy úgy érti, hogy az övé már elméletileg használt, de sosem használta, ezért 1799 ójró, a boltból számlával meg 2550 ójró lenne.

Legalábbis én így értem.

Link to comment
Megosztás:

Felőlem jöhet. :)

Valahogy csak megoldom.

Cserébe a képek:

Felni1

Felni2

Felni3

Felni4

Sztem egész pofás kis darab...és igy képeken igen jó állapotúnak tünik...

Isten ments, fékhez és vezérléshez ÉN nem nyúlok, nyúljon olyan aki ért hozzá.

Petyának kicseréltük.. igaz hogy nem irogat itt,de asszem még él.. tegnap legalábbis még beszéltem vele :) :lol: De tény, hogy én is jobban bizok egy szakiban.. bár nem olyan vészes feladat... csak kellenek hozzá szerszámok!

Link to comment
Megosztás:

többször is :) de mivel nekem ugysem hiszel kérdezd meg a Petigsi-t ma reggel szembejött velem :)

Hihi.. akkor még ma is él.. biztos ment dodozni.. te meg jöttél dodozni :D

Engine lámpicsek.. bááz. lehet nálam van? nekem szokott világítani.. mig el nem inditom a kocsit :)

Amugy valszeg tényleg égőcsere.. :)

Anti féle vidiót meg most tőtőm :D fél órás?! bázzee.. :D

Jó szerszámokkal, és kis hozzáértéssel, meg persze kitartással (főleg a tárcsa rögzítőcsavarja

miatt) lehet otthon is természetesen... :lol:

Ha jól rémlik az nekünk egész könnyen ki is jött. egy pici kalapács kocogtatás, aztán már meg is indúlt.. de valamivel szivtunk.. asszem hátúlról az imbusz vagy az talán torx? csavarral.. asszem imbusz.. elösször is nem a szokott méret, valami kettő közötti, aztán meg az istenért nem akart elindúlni.. már a kulcs kezdett hajolni.. de csak megadta magát.. :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

6-os vagy 8-as az az imbusz hátul emlékeim szerint.

Az is nehezen jön. De a tárcsarögzítő csavart több esetben csak fúróval lehet kiszedni.

Jaja.. mi is ettől paráztunk.. de kop kop, anno nekem(azt mondjuk egy szaki csinálta nálunk a parkolóban), meg petyánál is megindúlt..

De tény hogy nem egy nagy összeg ha szaki csinálja, legalábbis gondolom, és azért ő már csak tudja mit hogyan...

Link to comment
Megosztás:

Petyának kicseréltük.. igaz hogy nem irogat itt,de asszem még él.. tegnap legalábbis még beszéltem vele :) :lol:

én láttam ma reggel és akkor még urbanizációban tenyésző főemlősre jellemző dolgokat csinált.....villogott a kereszteződésből kipofátlankodónak és nézett rá mérgesen :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.