Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nagyon eccerű egyébként a dolog... ha magad nem tudod megállapítani a kopottságát, akkor

begurulsz az autóval Patyi műhelyébe pl, és ő amellett hogy megmondja kell-e cserélni, mindjárt

árat is tud mondani. :lol: És pikkpakk kicseréli egy megbeszélt időpontban.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon eccerű egyébként a dolog... ha magad nem tudod megállapítani a kopottságát, akkor

begurulsz az autóval Patyi műhelyébe pl, és ő amellett hogy megmondja kell-e cserélni, mindjárt

árat is tud mondani. :lol: És pikkpakk kicseréli egy megbeszélt időpontban.

Esetleg tolómérő?

Link to comment
Megosztás:

Nagyon eccerű egyébként a dolog... ha magad nem tudod megállapítani a kopottságát, akkor

begurulsz az autóval Patyi műhelyébe pl, és ő amellett hogy megmondja kell-e cserélni, mindjárt

árat is tud mondani. :) És pikkpakk kicseréli egy megbeszélt időpontban.

Igen, de vasárnap nem hiszem, hétközben időm 0, meg főként engem is érdekel a dolog. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kicsit nekem ellentmondásos ez a Schmidt felni, mármint az új ára...

De tény hogy nagyon szép.

Amikor néztem SárgaZoli OpelSceneFlashét akkor úgy tűnt hogy a felnik kint használtan jóval drágábbak maradnak mint itt nálunk. Ettől függetlenül: talikon nem lehet megbiznicelni a friccektől egy jó garnitúra alufelgent? Szok lenni adokveszek az ilyen talikon?

Link to comment
Megosztás:

Itt egy állat videó az éjszakai harcosokank Demó ajánlásával. :)

Az autó jó, de a pilótája nagyon fakezű. :)

jah, és nem látta vki a check engine lámpámat? mert én 3 napja nem látom a kocsiban, hogy villanna induláskor...pedig régen ugytudom működött :lol:

Tudod Redi, ez az élet. Valami működik, aztán utána meg nem. :)

Égőcsere valszeg megoldja a problámát. :)

Link to comment
Megosztás:

Biztos hogy ültél benne az elmúlt 3 napban? :lol: :D :D

többször is :) de mivel nekem ugysem hiszel kérdezd meg a Petigsi-t ma reggel szembejött velem :)

Égőcsere valszeg megoldja a problámát. :)

akkor full bontás lesz mert, a fütésszabályzó fölött is sötétség honol :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.