Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

10 perc után meg is találtam a felni méretét..... :lol: ekkora sztem csak jól mutathat az Astrán hülye 5let lenne feketére szinterezni-fényezni sztem úgy még zsírabb lenne????????

Szerintem fekete felninél nagyon elveszik a méret, meg ennek az autónak a króm áll jobban. Úgyhogy inkább simogatni fogom a felnit. :)

Link to comment
Megosztás:

Hát lehet, hogy jobban jársz, ha majd hemitől megkapod valami normális formátumban...

Vagy át tudom úgy küldeni, hogy Wordben az egész képekkel...ez valami 9 mb...és utána át tudom küldeni a képeket még 1X simán...ez meg nagyon sok mega...

Na akarod? :-)

Inkább gyere/tek be... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát lehet, hogy jobban jársz, ha majd hemitől megkapod valami normális formátumban...

Vagy át tudom úgy küldeni, hogy Wordben az egész képekkel...ez valami 9 mb...és utána át tudom küldeni a képeket még 1X simán...ez meg nagyon sok mega...

Na akarod? :-)

Inkább gyere/tek be... :)

Felőlem jöhet. :lol:

Valahogy csak megoldom.

Cserébe a képek:

Felni1

Felni2

Felni3

Felni4

Link to comment
Megosztás:

bróbáld meg kevesebbet használni... :)

Megpróbáltam, egész nap nem mentem vele, meg tengap este is csak egy kicsit, de valszeg nem épült újra a kopóréteg. :lol:

Viszont benyúltam a fellnin át a tárcsához mint nyomulós fiúk első randin a póló alá cicikhez, az első tárcsának a külső ívén, ott, ahol koptatja a betét, van egy kb. 1 mm magas pereme a külső íven, a hátsónak semmi pereme.

Ugyanakkor megnéztem a szomszéd tökúj G astráját, azon elöl semmi perem (hátul dob), a másik szomszéd F astráján pedig kb. hatszor akkora perem, mint az enyémen (hátul dob).

Mekkora kopás számít?

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.