Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Oksa benne vagyok a legközelebben mondjuk pont a dárc ami nem megy a kocsmajátékok közül de még igy is volt egy akkora mákom hogy nyertem egyet hehe (tény hogy az utsó bullt 12 körön keresztül nem tudtam kidobni de akkoris).

Hazafelé emléxel Pista sötétek voltak a jelzőlámpák a Hungária - Üllői pici kereszteződésben: kidöntöttek egy jelzőlámpa oszlopot és még ma reggel se nem van ott semmi - gondolom mekkora dugó lehet, nem lehet élmény az Üllőiről úgy a Hungáriára kanyarodni nagyívben.

Jóvan Gesit meg nem lopták el a cég elől hálistennek és buszoznom se kellett mer behozott Polo-s kolega.

Iszonyat meleg van kint holnap lehet le fogom tudni így mosni az autót ha ez marad.

Link to comment
Megosztás:

http://www.filecabi.net/video/carcartoon.html :lol: :) :) :) :D

Nem biztos, hogy megfognám a GSIvel :D

ŐŐŐ.. izé.. ez lenne a mi kategóriánk? nem inkább egy eltévedt Forma1-es ótó? :D

Iszonyat meleg van kint holnap lehet le fogom tudni így mosni az autót ha ez marad.

Ez egy jó 5let! nekem is le kellene.. rég volt már ilyen szutykos szegénykém.. :)

Link to comment
Megosztás:

Tádááám : http://www.opelforum.hu/index.php?showuser=2975 :lol:

....Oksa benne vagyok a legközelebben mondjuk pont a dárc ami nem megy a kocsmajátékok közül de még igy is volt egy akkora mákom hogy nyertem egyet hehe (tény hogy az utsó bullt 12 körön keresztül nem tudtam kidobni de akkoris)....

De játék :)

Hol xnek megy jobban, hol ynak :)

Link to comment
Megosztás:

Ezt néztem én is egyből, de autón a króm (amit mondjuk érdemes lenne venni) szerintem nagyon sután néz ki.

Hát ez szerintem nem fényes króm,inkább olyan eloxált szürkés szín!Szerintem jól mutatna a GSi alatt és ilyen tényleg nem sok rohangál!

Link to comment
Megosztás:

Hát ez szerintem nem fényes króm,inkább olyan eloxált szürkés szín!Szerintem jól mutatna a GSi alatt és ilyen tényleg nem sok rohangál!

Tudom-tudom, én azt mondom, hogy az alatta lévő krómot nézd meg, amiről fotó van. Az szerinten nagyon gagyisztikus. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Elhoztuk a felniket. :)

Szépek, de nehezek. 11 kiló/db.

ejha... gratula.

Bár igazából az eladó megtehette volna, hogy zárt aukcióra berakja őket 10-ért, a régit törli, az újba csak téged hív be, te leütöd, és a megbeszélt árat fizeted érte. Így a vakera át van ba.zva... és az eladó kisebb jutalékot kell fizessen... na de nem is tudom, miért foglalkozok ezzel, hisz ez már nem a te bajod. :)

még1x grat... azé dobhatnál képeket, hogy tényleg elhigyjük, hogy 4 db-ot vettél, nem csak 1-et! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.