Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

vatera dologhoz: Lehet, hogy 4 db van eladó, de "csak" 1-re vonatkozik az ár, mert így jobban jár a kedves eladó, ugyanis csak 1 után kell lefizetnie a jutalékot a vakerának.

Majd ha válaszolt, akkor kiderül. :lol:

amúgy a minimál ár miatt elég valószínű, hogy /db lesz az ár.

Link to comment
Megosztás:

És azért hozzáteszem, hogy tegyél fel ilyen erejű autóra sokkal jobb gumit...azt is el fogja tekerni...most meg megjegyzem tél van és ez pedig nyári gumi... :)

ha felraksz majd egy igazán jó gumit akkor fogod érezni hogy milyen is a jó gumi igazán.biztos el fogja tekerni azt is,de szerintem nem jó az a gumi.Ha jól emlékszem akkor a Krisztiánék is ezt mondták :lol:

Link to comment
Megosztás:

45.000 / darabért azért már elég jópofa új felniket lehet kapni...nem hogy használtat... :)

Az új ára is 50 körül alakul ennek a felninek.

Viszont tegye fel a kezét, aki szerint lehet szép 17-es hibátlan felnit kapni 12/db áron... :)

(15-öst is csak a rondábbat! :lol: )

Link to comment
Megosztás:

1-ben még akkor is van :) :) :)

Mr sperr... :lol:

Nyilván azért adta el, mert túl jó volt neki. :)

Nem volt jó neki a váltóméret... :D

Egyébként csak kettőt vettem tőle...kettőt újonnan vettem... :D

Hello! Az ár 4 darabra vonatkozik. Az ET számot most nem tudom megmondani, mert nem vagyok otthon. Holnap megpróbálom kideríteni!

Link to comment
Megosztás:

Te nyomod lükén a dumát.

Még mák, hogy nem navigátor vagy, mert egyetlen versenykm-ed se lenne :)

Nem tudom hogy mondhatnám ennél érthetőbben, hogy az eladó meg tudott volna

jelölni garnitúrát is a darab helyett a mennyiségi rovatnál, de nem tette... és gyanús

hogy nem 12/db egy ilyen felni. :) De várjuk mit mond rá a mr. eladó. :lol:

Amúgy meg még mindig jobb navigátor lennék mint te, mert én legalább nem a

verseny végére érnék oda... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.