Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Voszi csak nem erre pájázol? :lol:

deszép mazda :)

Amit vettem elsőlökőst SztPetitől nem adott hozzá csavarokat. Irtam neki mailt most volt itt adott egy Q nagy doboz csavart :)

Kell vkinek csavar szójjon asszem van bőven....

Meg aszonta legközelebb felhozza az autómszínű hibátlan gyári balelső sárvédőjét. Ami nekem van fent úgyis tréül áll (bár lehet csak be kéne állítani de szerintem nem lehetne). És akkó fényezni sem kő (azt).

Még az elsőlökőst becserélem enyimszínűre oszt megúsztam a fényezést :)

(bazz akkor még az is lehet hogy veszek egy lakást ha az is lenne akkor már nyugodt szívvel locsolhatnám a pénzt a GTE-re)

Link to comment
Megosztás:

deszép mazda :)

Amit vettem elsőlökőst SztPetitől nem adott hozzá csavarokat. Irtam neki mailt most volt itt adott egy Q nagy doboz csavart :lol:

Kell vkinek csavar szójjon asszem van bőven....

Meg aszonta legközelebb felhozza az autómszínű hibátlan gyári balelső sárvédőjét. Ami nekem van fent úgyis tréül áll (bár lehet csak be kéne állítani de szerintem nem lehetne). És akkó fényezni sem kő (azt).

Még az elsőlökőst becserélem enyimszínűre oszt megúsztam a fényezést :)

(bazz akkor még az is lehet hogy veszek egy lakást ha az is lenne akkor már nyugodt szívvel locsolhatnám a pénzt a GTE-re)

vagy egy telifény nem a legolcsóbb, és "full verdád" van mer ugye hátul az már nem gyári!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Tom!

Azt kalkuláld ám bele, hogy erre majd még gumit kell venni... :) De amúgy nem rossz...az már jó, hogy nem csúnya... :lol:

Hát 100 a négy a gumma, ami nem olcsó buli sajnos. De lehet hogy beérem azzal, ha csak az első kettő új.

Link to comment
Megosztás:

Anti nincs eladó 17es gummád olcsóért? :D :) :) :D

Valami minőségi márka kéne. :D

Használt Hankook, az életérzés. :lol: :) :)

Eladási regisztrációnál lehet garnitúrát vagy készletet is megjelölni, itt pedig 1db szerepel.

Durva lenne ha a szett 200e ft-be kerülne.Annyiért új van.

Link to comment
Megosztás:

"Az áru helye megye alapján: Komárom-Esztergom

Áru mennyisége: 1 db

Kikiáltási ár: 45 000 Ft

Minimál ár: 48 000 Ft

Villámár: 54 000 Ft "

Minden garnitúrára egy darabot írnak, mint árú mennyisége, hiszen egy 1 garnitura van belőle többnyire, nem 4...

De reggeltem, mingyárt rá is kérdezek.

Link to comment
Megosztás:

Minden garnitúrára egy darabot írnak, mint árú mennyisége, hiszen egy 1 garnitura van belőle többnyire, nem 4...

De reggeltem, mingyárt rá is kérdezek.

Épp az előbb írtam: eladásnál meg lehet így is jelölni: 1 garnitúra. De itt 1 db szerepel. Határozottan. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kérdezzétek meg Voszit mit mond a hankookról...

De este kiviszem a GSI-t és kimehetünk rajtolgatni...pikk-pakk bemelegítem elötte, és végetek van...a 60 feletti tempóról meg ne is beszéljünk...sírni fogtok... :)

1-2ben simán elverlek :) :) ilyen időben :lol:

Link to comment
Megosztás:

És azért hozzáteszem, hogy tegyél fel ilyen erejű autóra sokkal jobb gumit...azt is el fogja tekerni...most meg megjegyzem tél van és ez pedig nyári gumi... :lol:

Épp az előbb írtam: eladásnál meg lehet így is jelölni: 1 garnitúra. De itt 1 db szerepel. Határozottan. :)

igen 1 db, mert 1 db csomagot vásárolsz, amiben 4 db felni van... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.