Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Gábor, telefonon miért nem jó bontóban keresgélni? Személyesen alacsonyabb árakat mondanak?

Ha nincs kedve kimenni és megnézni, akkor olyan árat mond, hogy ne is akard tudni, hogy van-e. :lol:

Azt meg pláne nem fogja megnézni, hogy mi a van a koszos váltó oldalára írva. :)

Link to comment
Megosztás:

Hmmm... erre a lustaságra eddig nem gondoltam... de így utólag igaznak tűnik. :lol:

Aszittem az ő érdekük, hogy nekem eladjanak valamit... persze ahogy a bontósok kinéznek, ezt ők tudják a legkevésbé.

muhahhahha nézd már meg, hogy melyik országban vagy aztán rájössz mekkora butaság ésszerű viselkedést elvárni bárkitől pláne szolgáltatótol :)

Link to comment
Megosztás:

De ha leflexelem a tetejét és Cabrió lesz, akkor már 10-et adsz érte??? Mondjuk abból meg veszek hemmörájtot, átkenem a sárgát, és kimegyek vele a világból... :)

Hát hírtelen nem is tudnám melyiktől szabaduljak... :lol: :)

Én előrelátó voltam, ezért linkeltem be tegnap a Tesco-bontót :)

Link to comment
Megosztás:

nem vagy vele egyedül :)

dolgozó lány szép beszarás és hasonló jelzők...

ma mentem elöször normálisan a C20NE-vel...nemrossz bár a téligumival nem nagy élvezet :)

hidrotőke csere után is maradt a dízel hang :)

Balázska ! nem kell az ascona ... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azért jóeső érzés, hogy szépülnek a GSI-k...

az utolsó 4, hónap autója GSI volt...

2006 júli: Mor

2006 aug: Aztec

2006 szept. nem volt senki...

2006 okt: Anti

2006 nov: Coupe

2006 dec nem volt senki

Csak így tovább srácok szépüljenek azok a verdák...

Szóval Redi, Dini, Tom, Demo, András, Loooory, Ákos, Laci, Corsa C, Balázska...itt a tél lehet kreálni... :)

Jééé milyen sokan vagyunk... :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Azért jóeső érzés, hogy szépülnek a GSI-k...

az utolsó 4, hónap autója GSI volt...

2006 júli: Mor

2006 aug: Aztec

2006 szept. nem volt senki...

2006 okt: Anti

2006 nov: Coupe

2006 dec nem volt senki

részrehejlás :) de télleg miért csak gsik vannak ? :lol: ezt lehet másik topicba kellett volna :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.