Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

....Képzeljük el, hogy jólelkű jóember mintapolgár adófizető sz...á törte a hasonló korú, utcai Subaruját pár országgal arrébb. Rendszám át, matricák le, csövek ki, ülések be, stb. És van egy ultrabrutál Subaruja, egyszeri rendőr meg nem mondja, mi az amit vezet....

Fordítva az némileg reálisabb lenne :)

Miért érzem úgy, hogy lemaradtam valamiről? :lol:

Ez a te formád mostanában, megen lemaradtál :) :) :) :D

Link to comment
Megosztás:

Gelko!

Nem lehet hogy csapágyas az a moci? :lol:

Vagy egyszerűen csak el van kopva és a nagy illesztési hézag miatt csörög?

nem tudom...csapágyazva lett,főtengely köszörülve+gyűrűzés...persze nem kizárt h elcsesztek vmit...

annyiban reménykedek h nem csapágyas mert magasabb fordulaton nem csörög-...volt már csapágyas motortom ugyebár :) és az másmilyen volt....

igazat megvalva leszarom...használom,ha megy megy ha nem akkor vissza a 16SH és megy eladósorba az egész...már most is esélyes de több érv szól melette mint ellene....

sírás vége :)

Link to comment
Megosztás:

Nahogy eladd már...inkább küzdj... :)

Amúgy mennyiért lehetne eladni egy ilyen darabot... :lol:

küzdök csak sajnos vannak korlátok...korlátolt vagyok :)

lövésem sincs mennyit érhet nálunk...a másik magyart 2 hétig árulták 850ért de nem tudom mi lett vele mert eltűnt...na az enyém nem ér annyit :)

Link to comment
Megosztás:

nem tudom...csapágyazva lett,főtengely köszörülve+gyűrűzés...persze nem kizárt h elcsesztek vmit...

annyiban reménykedek h nem csapágyas mert magasabb fordulaton nem csörög-...volt már csapágyas motortom ugyebár :) és az másmilyen volt....

igazat megvalva leszarom...használom,ha megy megy ha nem akkor vissza a 16SH és megy eladósorba az egész...már most is esélyes de több érv szól melette mint ellene....

sírás vége :)

Ne add el!!

Demó majd belevarázsol neked egy XE-t és kész is a büntető cabrió. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én adok érte 40-et. :)

ez most fájt.... :)

40ért kapsz mellé téligumit is :)

Ne mond már, hogy ilyenen töröd a fejed..miért??? Mindenki megzizzent? Vagy csak most tér észhez mindenki... :lol:

menj le a mélygarázsba és te is észhez térsz :)

Link to comment
Megosztás:

Anti add el Te is!

Odaadom a GSi-t és rádobok még 5000-et. :)

Nos? :)

De ha leflexelem a tetejét és Cabrió lesz, akkor már 10-et adsz érte??? Mondjuk abból meg veszek hemmörájtot, átkenem a sárgát, és kimegyek vele a világból... :D

menj le a mélygarázsba és te is észhez térsz :)

Hát hírtelen nem is tudnám melyiktől szabaduljak... :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

De ha leflexelem a tetejét és Cabrió lesz, akkor már 10-et adsz érte??? Mondjuk abból meg veszek hemmörájtot, átkenem a sárgát, és kimegyek vele a világból... :)

Na jó, akkor talán adok érte 10et.

Már ahhoz is elég sok hammerite kéne, hogy a XIII. kerből kimenj, nehogy a világból. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Inkább szerezz nekem 3,94-es F16-ost. :lol:

Patyit kérdezted már? Furják Misit is meg kellene kérdezni 17 kerben, meg a bontókat is

érdemes körbejárni (nem telefonon). Itt Börsön is van egy bontó, lehet hogy járok arra

két-három héten belül, majd megnézem. :)

Link to comment
Megosztás:

Patyit kérdezted már? Furják Misit is meg kellene kérdezni 17 kerben, meg a bontókat is

érdemes körbejárni (nem telefonon). Itt Börsön is van egy bontó, lehet hogy járok arra

két-három héten belül, majd megnézem. :)

Patyit mingyárt hívom, de sajnos bontókba nincs időm rohangálni. Talán majd februárba kiveszek egy nap szabit és akkor. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.