Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát ha 5k-ért veszel felnit és apád megtudja akkor lassan elkezdhetsz nézelődni az www.ingyenszallas.hu-n.

Ma intézte a biztit a BMW-re...pénteken hozza el...

Most nem figyel ilyen apróságokra...

Viszont fejlődőképes az öreg:

Alufelnit vett a BMW-re a téligumihoz is...mondjuk még nem az igazi, mert csak 16-ost, és csak 225-ös gumival...szal van azért még mit fejlődnie...de van benne ráció... :lol: Büszke is vagyok rá... :) :)

Link to comment
Megosztás:

Ma intézte a biztit a BMW-re...pénteken hozza el...

Most nem figyel ilyen apróságokra...

Viszont fejlődőképes az öreg:

Alufelnit vett a BMW-re a téligumihoz is...mondjuk még nem az igazi, mert csak 16-ost, és csak 225-ös gumival...szal van azért még mit fejlődnie...de van benne ráció... :lol: Büszke is vagyok rá... :) :)

Mikor megyünk csapatni? :) :)

Link to comment
Megosztás:

Miután gyorsan szétoffoltam a timeslip.hu-s fórumot és a gyerkőc nem értette, hogy miért írom ba neki:

www.ezttoldslehanemmegyazoldalmegnyitasesnincsisilyenlink.hu

Féltem, hogy kidobnak, úgyhogy itt vok... :lol: :)

Ja az ingyen az kimaradt belőle... :) :) :D

Elolvastam a timeslip fórumot :D Nem elég hogy egyszer beszívta a srác még másodszor is bepróbálta :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

krrrrr - itt sasfészek- krrrrr - itt sasfészek - a célszemély, nagy valószíznűséggel BMW bejáratására való tekintettel lelépett - krrrrr - tartom a pozicióm és várok - krrrrrr

-cs-cs-cs kergebagoly bázistelepítése kész!! cs-cs sasfészek jelentkezz! cccssssss! cs itt sasfészek bmw bemelegítve,de kamuztak,gagyi lemezfelni van rajta,akció lefújva,ismétlem akció lefújva! bontom az adás! vége! cccccccccsssssssssssss...........

Link to comment
Megosztás:

Csuhajj mekkora itt a forgalom :lol:

10 felhasználó olvassa ezt a témát (0 Vendég és 0 anonim felhasználó)

10 felhasználó: Albert, redline, mackosajt, Atommanó, Vktr, FBalazs, Loboka, Lanti, GH, motoraider

Ez már régen volt... :)

Azóta picit nőtt a létszám

Link to comment
Megosztás:

50% up

15 felhasználó olvassa ezt a témát (1 Vendég és 0 anonim felhasználó)

14 felhasználó: Racce, Albert, adorjant, mélykék76, redline, Tom, mackosajt, FBalazs, Atommanó, Vktr, Loboka, Lanti, GH, motoraider

Bocs Robi én csak másoltam :)

Komolyan fűrészelni akartok holnap Lurdyban? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.