Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Most hogy nincs hideg és nem csúszik az út máris nagy a szád :D :)

Hát... :)

Antinak meg át kell dobni a téligumit a GSi-re. :)

De mostanában éjszaka is 1-2 fok szokott lenni.

Á dehogy, inkább levegőt...

Hátha idén ez is drágul :lol:

Simán reális sajnos. :)

Link to comment
Megosztás:

István!

Erősen úgy néz ki, hogy olyat veszek mint amit tegnap mutattam...csak 5 kiló...de nem fog szembe jönni az tutkó... :lol:

Akkor tuti hülye vagy hogy ennyi pénzt adsz ki egy felniért hogy utána 2008ra megund és eladd.

Visszaírt az a srác?

Link to comment
Megosztás:

EZ A HSZ JÖTT MOST A KADETT FÓRUMRA......

Sziasztok

Gondolom többen használtatok már alu színű gumiszőnyeget.Nekem is be van tervezve,hogy veszek egyet,de kissé félek tőle hogy lekopik a színe.Mi a véleményetek?

Sziasztok

SORRY AZ OFFÉRT,DE EZT NEM BíRTAM KI!!!! :D :lol: :) :) :) :)

Link to comment
Megosztás:

EZ A HSZ JÖTT MOST A KADETT FÓRUMRA......

Sziasztok

Gondolom többen használtatok már alu színű gumiszőnyeget.Nekem is be van tervezve,hogy veszek egyet,de kissé félek tőle hogy lekopik a színe.Mi a véleményetek?

Sziasztok

SORRY AZ OFFÉRT,DE EZT NEM BíRTAM KI!!!! :D :lol: :) :) :) :)

Hú ez engem is érdekelne! Szóval? :D :D

Link to comment
Megosztás:

EZ A HSZ JÖTT MOST A KADETT FÓRUMRA......

Sziasztok

Gondolom többen használtatok már alu színű gumiszőnyeget.Nekem is be van tervezve,hogy veszek egyet,de kissé félek tőle hogy lekopik a színe.Mi a véleményetek?

Sziasztok

SORRY AZ OFFÉRT,DE EZT NEM BíRTAM KI!!!! :D :lol: :) :) :) :)

Hát ez azért is jó, mert ha lekopik az alu, akkor kicsit meg kell sikálni és utána még jó sima feketének is...

De én annyira vigyáztam rá, hogy nem nagyon léptem rá koszos cipővel...ezért vettem egy alugumitalpu cipőt és azóta csak abban vezetek...így lasabban kopik...Nekem bejött, próbáld ki Te is... :D

Link to comment
Megosztás:

Hát ez azért is jó, mert ha lekopik az alu, akkor kicsit meg kell sikálni és utána még jó sima feketének is...

De én annyira vigyáztam rá, hogy nem nagyon léptem rá koszos cipővel...ezért vettem egy alugumitalpu cipőt és azóta csak abban vezetek...így lasabban kopik...Nekem bejött, próbáld ki Te is... :D

akkor ezt most belinkelem a srácnak!!!!! :lol: :) :) :)

(Anti te kész vagy,alugumitalpu cipő :D :) )

Link to comment
Megosztás:

Hát ez azért is jó, mert ha lekopik az alu, akkor kicsit meg kell sikálni és utána még jó sima feketének is...

De én annyira vigyáztam rá, hogy nem nagyon léptem rá koszos cipővel...ezért vettem egy alugumitalpu cipőt és azóta csak abban vezetek...így lasabban kopik...Nekem bejött, próbáld ki Te is... :)

Gondolom amióta megvan jobban is megy a verda. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.