Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

A mikrofilm szerint a C20XE hf tömítés egyedül a 20XE-be jó! Aztán ha jó másba is az nem a vastagsága miatt lesz jó hanem a lukak ugyan ott vannak rajta mint más motorkodú motoroknál. De a vastagság nem lesz ugyan az mert más kompresszió viszonnyal dolgozik egy C20NE, C20XE és C20LET is.

Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Antinikotinésantialkoholistaleszek - megfogadom :)

Amúgy ma vettem lottót, meg Csergőben leadtam az idei első rendelésemet (persze Anti nevére). Tankolni már nem maradt pénzem :lol:

@BMW.Tomi:

lefúvószelep projekt halad, nincs elfelejtve...

Annyira izgulok, hogy zárlatos lett a billentyűzet az izzadt tenyeremtőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő

Link to comment
Megosztás:

Piiista!

Krisztiánnal beszéltél telefonon...csak nem nagyon értette, mert össze vissza beszéltél... :lol:

A mikrofilm szerint a C20XE hf tömítés egyedül a 20XE-be jó! Aztán ha jó másba is az nem a vastagsága miatt lesz jó hanem a lukak ugyan ott vannak rajta mint más motorkodú motoroknál. De a vastagság nem lesz ugyan az mert más kompresszió viszonnyal dolgozik egy C20NE, C20XE és C20LET is.

Szerintem.

Igen én is ezt mondom...hogy a lukak passzolnak akkor a Z20let tömítésből elég sokfélét össze lehet rakni, mert ugye simán van egy alja meg egy teteje, és a közdarabok szabadon kiszedhetők, illetve még lehet közé is rakni...

Link to comment
Megosztás:

Piiista!

Krisztiánnal beszéltél telefonon...csak nem nagyon értette, mert össze vissza beszéltél... :lol:

Igen én is ezt mondom...hogy a lukak passzolnak akkor a Z20let tömítésből elég sokfélét össze lehet rakni, mert ugye simán van egy alja meg egy teteje, és a közdarabok szabadon kiszedhetők, illetve még lehet közé is rakni...

Csak ezzel az a problem, hogy honnan tudod milyen vastag a lehúzás után?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.