Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nekem határzott nemmel válaszoltak erre az okmányirodában.

Dehát ez már ilyen Mo. feeling sajnos... :lol:

Mert azok nem értenek hozzá. Ami rajta van az engedélyen, azt át kell vezetniük a forgalmiba.

Úgyhogy azt kell kérdezni, aki az engedélyt kiállítja (kpm megyei iroda).

Link to comment
Megosztás:

Tom!

Azért mert amíg nincs szétszedve addig jó...amint belenyúlnak, máris ott a lehetőség, hogy valamit nem jól raknak össze...

Szerintem is, amíg nem kell szétszedni amúgyis a motort, addig ne kockáztass gyakorlatilag feleslegesen...

... arról nem is beszélve, hogy ráköltesz 150e-t, nyersz pár pacit, majd két hét alatt úgy megszokod, hogy észre sem veszed...

Na megyek vissza, vár a tananyag...

Link to comment
Megosztás:

persze, mert a kérdést sem értették :lol:

Egyébként lehet. Bár elég sokat beszéltem a csajjal. Mondjuk az is hozzátartozik, hogy a XIII. kerületi okmányiroda első ilyen esete volt, hogy a sportkormányért vették el a forgalmit és azt sem tudták, hogy ilyenkor mi van. De nembaj, már románia is EU tag, nem vagyunk egyedül. :)

Link to comment
Megosztás:

De nembaj, már románia is EU tag, nem vagyunk egyedül. :D

:) :) :) :)

:D :D :D

Király...csak az a gáz, hogy így is utsók maradtunk... :lol:

Azért még nem vagyunk utsók mert a románok és a bulgárok is mögöttünk vannak,de ez már nem tart sokáig

Link to comment
Megosztás:

Voszi!

Kár, hogy nem jöttetek...pedig jó volt a buli...

Hát igen...csak ilyenkor azért még azt sem árt figyelembe venni, hogy enniyért lesz egy törött kocsid...

Bár én nem szólok egy szót sem... :lol: :)

tényleg sajnálom, beszoptam ezt a melót. már 5 éve ez megy, de többé nem vállalok dec. 31.-es határidőre melót, az szent. azóta megy ez, mióta válni kezdtem, mert köllött a píz. de idén már házasodok, nincs ilyen kényszer... .) :) :)

Link to comment
Megosztás:

tényleg sajnálom, beszoptam ezt a melót. már 5 éve ez megy, de többé nem vállalok dec. 31.-es határidőre melót, az szent. azóta megy ez, mióta válni kezdtem, mert köllött a píz. de idén már házasodok, nincs ilyen kényszer... .) :lol: :)

erre mondják azt, hogy van aki sohasem tanul :) :)

Link to comment
Megosztás:

ráköltöttél egy csomó pénzt és csak a 14es villamost birod lenyomni....ejej nem volt az év biznisze :lol:

az év biznisze az enyém volt...szelepfedél tömítés hidrotőke-olaj cserélve de most a főtengelytömítést kellene cserélni :) inkább röhögök :D

Én pííteken megyek válni...akkor utána lesz pííízem is? :) :D vagy ha úgy döntenek nem lesz egy árva vasam se... :D :lol: :D :)

de jó is lesz ügyvédnek lenni :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.