Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Amúgy Macival beszéltem vasárnap, itthon marad, végleg...

Mantába viszont kell neki 2db ülés, le akarja cserélni a gyári Recarokat. Sajnos túl széles a válla, és folyamatosan kicsúszik belőle kanyarban... Mit mondhatok neki, kihez forduljon?

esetleg hozzám, hátha jó neki az fk

Link to comment
Megosztás:

Papírozni ... itthon is 100-ért bármit átpapíroznak...Van már egy két érdekes autó amiben papíros tujbó van... :lol:

Tényleg, szerdán jártam okmányirodában...

Mindent meg tudnak oldani... Ráadásul egy otthoni cég a "rendszerüzemeltető", így pár adatom véletlenül megváltozott :)

Csak egy jó kontakt kell mindenhol :)

Link to comment
Megosztás:

Ez a papírozósdi engem is érdekelne, miminden változna ezáltal? Biztosítás, adó?

Nekem csak az számít, hogy a forgalmiban benne legyen, a motor, hogy ne baszogathasson senki.

de akkor már ugy lenne értelme ha benne lenne ülés, kormány, felni, l0f@sz meg minden....

Link to comment
Megosztás:

Na azért azzal vigyázzatok, hogy az okmányirodánál hiába jegyzi be az ismerős a dolgokat,

következő műszakin fogják kérni az átalakítási engedélyt! És mivel a műszaki vizsga feltételei

is jelen időben eléggé szigorodnak, nem biztos hogy idén vagy jövőre az a "műszakis ismerős"

már olyan segítőkész lesz... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja, most elég nekem idénre 160-170 paci, és jövőre meglátjuk, hogy mi lesz.

Rövid váltó, tengely ennyi. Szerintem árban nem vészes. Relatíve. :lol:

Én is Anti véleményén vagyok,amíg müködik rendesen és nem kell megbontani addig nem érdemes piszkálni.Ráadásul kellene másik injector csúcs emelni kellene a benzin nyomást is,és ez így mindennel együtt kb 180-200ezer forint.Ráadásul szerintem ez még elég messze van a 170LE-től :)

Link to comment
Megosztás:

Ennyire rosszul érintett hogy kikaptál :) :)

Elöször inkább rövid váltó és súly csökkentés utána kiderül milyen lesz.

Hát azért kikapásnak nem nevezném. Konkrétan nem tudtam elindulni. Kicsit idős a gumma.

A rövid váltó ok, de súlyt mit csökkentsek? Fogyózni fogok, de az még elég kevés. Azért egy vezérmű tengely csere (kettő) nem olyan nagy para. Ez kell a chip-hez és a kupakhoz. Az EDS oldalán ehhez a konfighoz padon mért 182 paci van. Ha ebből lesz 160-170 az azért szerintem már nem rossz.

A hengerfelynek meg nagy baja nem lesz attól, hogy rendberakják, sőt esetleg a szelepszár szimeringeknél sem fogja elnyomni az olajat, meg lehet hogy kenés is lesz.

Tényleg nem tudom hogy mit árthat. Nem 310-es tengelyet tervezek bele. :lol:

Mert most van egy működő 150 lovas autód azért.

Bárcsak tényleg annyi lenne... :)

Ja és mindenfélleképpen valami jó gumi ami tapad rendesen.

Yoko A520. Ezért nem lesz nagy felni. Mert leszarom hogy hogy néz ki, inkább tapadjon rendesen, ne úgy mint idén.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.