Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

mé? hol volt bunyó, meg mentőautó???

Ahol mi voltunk buliban.

Korán hazamentünk mert Bogi lázas volt.

Aztán tesóm mesélte,hogy két kisgyerek elkezdett kakaskodni egy kiscsajon. Az egyik pofánverte a másikat mire az fejbeb@szta egy sörösüveggel.

Annak szétnyílt a feje és mentőt kellett hívni hozzá,hogy összevarják. :)

Nnna erről maradtunk le. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lehet Havassy-hoz is, de nekem csak Szuromival van tapasztalatom, ő is ugyanolyan jó. :lol:

Gyártani mindkettő tudna, de az jóval drágább lenne mint pl a Schrick tengelyek, és ezért

ezzel nem foglalkoznak. Átalakítanak tengelyeket, és hengerfejeket.

Szurominál ez tavaly még 25/tengely árban működött.

Nekem 100-ért csinálta meg a hengerfej járatok bővítését-polírozását, hengerfej felújítást,

és a tengelyek átszabását.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom mennyi az új ára itthon, de nem tűnik túl drágának! A sérülése sem túl nagy és jó sok az 550km ami benne van. Voszi egy csere? :lol: (valamiért nem tudtam linkelni ezért másoltam be :) :) )

Mobile.de-n találtam:

(...)

Hát, az az igazság, hogy egyrészt a többiek is írták, hogy rahedli plusz lovetta még a 16900 ajró felett, azon kívül a mostani szekeremet most raktam nagyjából össze, és jelenleg nem kicsivel ütősebb, mint egy széria H OPC. Akkor most kezdhetném azt is építgetni, miközben ki az a hülllllye aki kifizet annyit az én OPC-mért, amibe van... Mondjuk nekem tetszik az új OPC is, de ezt a régit is nagyon csípem ráadásul, tehát nem érzem úgy, hogy váltani kéne. Tavaly (illetve TAVALY ELŐTT 2005-ben :), ja és B.Ú.É.K. mindenkinek!!!), mikor elhoztam a gépet ez volt az alternatíva, olcsóbban meg lehetett volna az új OPC ráadásul akkor még (7.3 volt az alapára és 6,5-ért megkaptam volna a Maxabo-ban úgy, hogy a felét fizetem KP, a maradékot 0, azaz nulla százalékos, 6 éves hitelre, piszkáltak is, hogy vegyem meg). Ehelyett elhoztam a régit, és nem bántam meg.

Gyün kifelé a Morzsa OPC, az jobban piszkálja a fantáziám :D :D :)

Jah, akiket ismersz, Renzso, Anti+Antihugi+Antiné, Gelko, Pííísta, FBalázska...

Buli egy koleszban volt a Nánási úton.

tisztelt Futó + más kollégák!

elnézést mindenkitől, de hajnali 2-ig készült az anyag, és akkor adtam le. na akkor már nem volt kedvünk elindulni sehova... remélem azért Ti nagyon jól éreztétek magatokat, és ahogy látom szegény Pista is eljutott a helyszínre valahogy nélkülünk. olyan lett a szilveszterünk, mint tavaly, otthon punnyadós. :D

Link to comment
Megosztás:

Lehet Havassy-hoz is, de nekem csak Szuromival van tapasztalatom, ő is ugyanolyan jó. :lol:

Gyártani mindkettő tudna, de az jóval drágább lenne mint pl a Schrick tengelyek, és ezért

ezzel nem foglalkoznak. Átalakítanak tengelyeket, és hengerfejeket.

Szurominál ez tavaly még 25/tengely árban működött.

Nekem 100-ért csinálta meg a hengerfej járatok bővítését-polírozását, hengerfej felújítást,

és a tengelyek átszabását.

És ezt mennyi idő alatt csinálták meg neked?

Link to comment
Megosztás:

Hát, az az igazság, hogy egyrészt a többiek is írták, hogy rahedli plusz lovetta még a 16900 ajró felett, azon kívül a mostani szekeremet most raktam nagyjából össze, és jelenleg nem kicsivel ütősebb, mint egy széria H OPC. Akkor most kezdhetném azt is építgetni, miközben ki az a hülllllye aki kifizet annyit az én OPC-mért, amibe van... Mondjuk nekem tetszik az új OPC is, de ezt a régit is nagyon csípem ráadásul, tehát nem érzem úgy, hogy váltani kéne. Tavaly (illetve TAVALY ELŐTT 2005-ben :), ja és B.Ú.É.K. mindenkinek!!!), mikor elhoztam a gépet ez volt az alternatíva, olcsóbban meg lehetett volna az új OPC ráadásul akkor még (7.3 volt az alapára és 6,5-ért megkaptam volna a Maxabo-ban úgy, hogy a felét fizetem KP, a maradékot 0, azaz nulla százalékos, 6 éves hitelre, piszkáltak is, hogy vegyem meg). Ehelyett elhoztam a régit, és nem bántam meg.

Gyün kifelé a Morzsa OPC, az jobban piszkálja a fantáziám :) :) :lol:

tisztelt Futó + más kollégák!

Ma számolgatott Ricsi barátom (tudod akitől vettem az e46-ot, Lurdy mélygarázs sötétkék 525D) és februártól 5 + javításból megvan az autó az új regadó és társaival számolva! Szerintem elég jól lehetne járni vele a paramétereket tekintve, csak gondoltam hátha érdekel. Persze miután ráköltöttél egy valag pénzt a G tuningra én sem adnám el meg hát nem is lehetne olyan árban ami megfelelne az embernek. De ez már egy párszor átbeszélt téma. Más, kijöhetnél csütörtök Lurdyhoz odadnám a prosit is.

Link to comment
Megosztás:

Ma számolgatott Ricsi barátom (tudod akitől vettem az e46-ot, Lurdy mélygarázs sötétkék 525D) és februártól 5 + javításból megvan az autó az új regadó és társaival számolva! Szerintem elég jól lehetne járni vele a paramétereket tekintve, csak gondoltam hátha érdekel. Persze miután ráköltöttél egy valag pénzt a G tuningra én sem adnám el meg hát nem is lehetne olyan árban ami megfelelne az embernek. De ez már egy párszor átbeszélt téma. Más, kijöhetnél csütörtök Lurdyhoz odadnám a prosit is.

jók a paraméterek, ez tény, 240 ló + 320 Nm alapból szép, és ha jól emléxem 2000 júróért 315 lovas (turbó csere nélkül) az EDS tuning, de a sper + kuplung + FlowMaster ott is kell még, ami + 2100 júró, szóval még vagy 1 miller, hogy a gép többet lépjen, mint az enyém most. jó nekem ez így, ahogy van, eljárkálok vele a hátsó utakon... :lol: :) ha egyáltalán visszakapom végre, mert még mindig nincs kész. holnap estére megyek érte.

ja persze jövünk lurdy-ra, múltkor a meló miatt nem jött össze, nagyon atom volt a hajtás, mert heti 3% kötbéres melóm volt, dec. 31-i határidővel.

Link to comment
Megosztás:

És ezt mennyi idő alatt csinálták meg neked?

Ha sürgős, akkor akár 3 nap alatt is megcsinálja, de két-három hétre illik neki

otthagyni, hogy be tudja osztani az idejét, mert elég sok a melója. Valamint illik

figyelembe venni azt is, hogy szezon van, vagyis tele vannak versenyautós

munkákkal így a verseny holtszezonban, tehát lehet most nem is vállalná, csak

2-3 hónap múlva. Meg kell vele beszélni. :lol: Ha kell elérhetőség, pü :)

Link to comment
Megosztás:

Pár kép a tegnapi partiról annak aki ott volt. :)

Telcsivel vannak csinálva minimális fény mellett, úgyhogy nem túl jó a minőség.

http://www.opel16v.hu/kepek/2006/buek.zip (1Mbyte)

jók lettek kösszi :) kicsit féltem tőlük...

és ha jól látom Renzso kavart is azzal a csajjal kiért odavoltam ? :lol: csak nem bírtam már magam annyira összeszedni h vmit tegyek is :) :)

Link to comment
Megosztás:

Ha sürgős, akkor akár 3 nap alatt is megcsinálja, de két-három hétre illik neki

otthagyni, hogy be tudja osztani az idejét, mert elég sok a melója. Valamint illik

figyelembe venni azt is, hogy szezon van, vagyis tele vannak versenyautós

munkákkal így a verseny holtszezonban, tehát lehet most nem is vállalná, csak

2-3 hónap múlva. Meg kell vele beszélni. :lol: Ha kell elérhetőség, pü :)

Február végére, vagy márc elejére terveztem a projektet, remélem akkor be tudja vállalni 2 hétre.

Neked a hengerfejet mennyire bántotta? Nagyobb szelepek lettek, vagy maradt a gyári? Hidrotókéhez hozzányúlt?

Link to comment
Megosztás:

jók lettek kösszi :D kicsit féltem tőlük...

és ha jól látom Renzso kavart is azzal a csajjal kiért odavoltam ? :lol: csak nem bírtam már magam annyira összeszedni h vmit tegyek is :) :)

Nekem is akadnak foltok az éjszakával kapcsolatosan... :)

Zsolti meg azért tűnt el (Nem a Renzsó) mert talált valami részeg libát a lépcsőfordulóban...és kivitte a kocsiba...majd utána elegánsan visszatámasztotta a lépcsőházba... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.