Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ha hozzáteszed a regadót, meg a javítási költségeket, akkor ugyanott vagy, mint ha itt alkudsz

egy ilyen példányra újan. :) Viszont a garanciával szerintem lennének bajok, lehet hogy a német

garis autó itt nem az.

Új OPCre - hasonló (belső!) felszereltséggel, mint az enyém most - olyan 7M körüli árat sikerült kihozni. Mindezt úgy, hogy 8,2M az "alap" listaára, és nekem úgy számoltak, hogy [(alapmodell+extrák)bekerár]*1,02+regadó+forgalomba helyezés költségei...

Sajnos, ha nem kérek itthon forgalomba helyezést, akkor is fizetni kell a regadót :lol:

Asztolvastam, februártól ócsóbb lesz a regadó...

Te hol élsz, wazeee? Ez magyarország... már megint vmi hazugságot olvastál :)

Jövőre 1,2M az OPC regadója, idén még 9k... most akkor mennyivel lett olcsóbb?

Inkább csak mutatva kevesebb,valójában nem fogja megérni behozni így sem! :)

Ha haszbált autóknál számolnak avulást, illetve ezt "jóváírják" a regadónál is, akkor lehet, hogy 3-6 év körüli nagyobb értékű autókat megéri behozni.

Sajnos ez nem az Opel kategória :)

Link to comment
Megosztás:

12-31 12:07 EUR/HUF 251.70

szorozva

16900Eur

=

4.253.730,- pénz :lol:

az nemsokaz?

mire behozod újjépited forgalomba állítod...

Tomi Te érezted a földrengést?

5.240.000 alsó hangon, mire itthon van, február 1. utáni, csökkentett regadó táblával is.

Akkor még mehetsz lámpáért és lökhárítóért.

A regadó gyakorlatilag a világűri magasságaiból az egekbe csökken. Sz..t se számít.

Link to comment
Megosztás:

12-31 12:07 EUR/HUF 251.70

szorozva

16900Eur

=

4.253.730,- pénz :lol:

az nemsokaz?

mire behozod újjépited forgalomba állítod...

Tomi Te érezted a földrengést?

Éreztem mint állat! Pont békáson voltunk Anyunál a 7.-en. Támaszkodtam a falnak ami olyan volt mintha hullámozna. Akkor néztem a csillárt az előszobában és mozgott. Évi közben a nagyszobában tévézett és ő is észlelte, meg mozgogtak a fenyőfán a díszek.

Link to comment
Megosztás:

5.240.000 alsó hangon, mire itthon van, február 1. utáni, csökkentett regadó táblával is.

Akkor még mehetsz lámpáért és lökhárítóért.

A regadó gyakorlatilag a világűri magasságaiból az egekbe csökken. Sz..t se számít.

Még jó, hogy tele van vele a bontó :lol:

Amúgy az első lökh. kb. 110 + fény + rácsok + ködlámpa. Az AFL Xenon darabja 280... még nincs hűtő, ráadásul a dieselnél pont a hűtő mögött van a turbó. Mekkora az esélye, hogy az megúszta?

Na, mára ennyi, pááárípííípöl mindenkinek...

Lerakom az autót biztonságos helyre, mert itt (VIII. ker.) már zajlik az élet -

"sok itt a köcsög, nagy itt a veszedelem"...

BUÉK mindenkinek :)

Link to comment
Megosztás:

5.240.000 alsó hangon, mire itthon van, február 1. utáni, csökkentett regadó táblával is.

Akkor még mehetsz lámpáért és lökhárítóért.

A regadó gyakorlatilag a világűri magasságaiból az egekbe csökken. Sz..t se számít.

Szerintem megéri ha azt vesszük figyelembe, hogy 550km van benne és minimális alkatrész kell hozzá mivel nincs tk-ra csukva. Találtam egy Astra H Árlistát is amiben igen magas az ára 8 milla fölött! Igaz annó Totalcar tesztelte a Vectrával együtt és ott 7,2 millát jósoltak az új árra!

még nincs hűtő, ráadásul a dieselnél pont a hűtő mögött van a turbó. Mekkora az esélye, hogy az megúszta?

Ha megnézed a képet elég nagy! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem megéri ha azt vesszük figyelembe, hogy 550km van benne és minimális alkatrész kell hozzá mivel nincs tk-ra csukva. Találtam egy Astra H Árlistát is amiben igen magas az ára 8 milla fölött! Igaz annó Totalcar tesztelte a Vectrával együtt és ott 7,2 millát jósoltak az új árra!

tavaly 7.2M volt az ára, igaz, még nem nagyon lehetett rendelni. 2006 februárban nyomták meg 8.2M-ra... Okokat hagyjuk :lol:

Amúgy 550km-el még új autónak számít, így teljes összegű regadót fizetsz rá.

Viszont ha tekersz bele még úgy 6e km-t, akkor már talán számíthatsz valami kedvezményre (asszem).

Pl. ha szlovákiában szeretnéd üzembe helyezni, erre már nem kellene ÁFÁt (illetve a kinti megfelelőjét) befizetni...

Szerinted hányszor jártam már körbe ezt a témát? :)

Link to comment
Megosztás:

Én lépek party, BUÉK mindenkinek! :lol:

idei első komment Raccenénijéktől party után nah megyek aludni hellóó új év.....

Részt vettek:Diny Albert Racce Raccenéni Én Pehi Csabi és asszonya Big(matt d kadett)és asszonya meg zima is beköszönt meg még jó páran......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.