Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nah ezt hogy csináltad?

MOndjuk egy időben én meg rendszeresen nyitva hagytam az ajtókát.. amolyan forma1 feeling :(

IQ! azóta mi van a vassal?

IQ! azóta mi van a vassal? csak mert jöv hét elején még ráérek, de aztán hét közepétől hétvégéig nem. Kell a kocsi, úgy h (elvileg) tuti jó..

Ajtó nyitvahagy, tanksapka fennhagy a csomagtérajtón. Majd elindul. Otthon mindezt észrevesz. Ráadásul fater kocsijáról... Kishúg kajánul kiröhög...

A géjesí vas azóta jól van, nem ültem benne egy percet se... Köszi hogy szóltál, de minimum jövő szombatig szarni nem lesz időm :lol:

Majd szólok, még1x köszi

Link to comment
Megosztás:

Háát azért náha kiszúrják.

Nekem volt egy olyan sztorim h gyorsúlgattam egy böszme Bömössel, erre egyik lámpánál mellémgurúl..letekeri az ablakot, kezdi "mi va... -közben látom pont odatéved a tekintete a kis GSi feliratra..- jééé ez egy Gsi?

-Jaja.

-hogyhogy nincs felöltöztetve?! ....

Link to comment
Megosztás:

holnaptól oda tom adni ha kő de a kulcs dolgot hogy oldod meg hozzá :?: :idea: :roll:

pl. az enyémen sincs kulcslik :?

magát azt a kinyilo kis lapot (hogya######bahivják?) ugyan zárja a központi de minden megálás után meg kell nézni, hogy nem e nyilt ki a pattogástól meg attol, hogy a zárorésze már csapágyas egy kicsit

Link to comment
Megosztás:

igen lejárt vicc ez de ha erre élvezel, akkor megdícsérem.

Naggyon raj tesssvér :!:

ami most rajta van, az elég kopott, tehát felejtős

kell helyette másik

a 2.0 drágább, meg rendelni is kell kintről

az 1.4 meg legalább vicces

de az üres háton is gondolkodtam, csak az úgy olyan üres :(

Link to comment
Megosztás:

bazs!

sztem ne szharozz ilyen hüeséggel, Patyi is lelötte már a poént kb 5 éve :(

falazd el a gecibe az legalább tud szép is lenni.

maji szerzeményem (és 1ben jubilál a gépem is ez az 1500. fotó vele)

DSCF1500.jpg

tudom homályos stb nem akartam vele most szarakodni

viszont ha Vki lát a hiányzó részhez kis takarólemezt vegye meg plz és fizetem vagy JELEZEE a 1-900-AZTEC számon :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.