Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

mijjen bakon újdonsült padawan aki 30al elkexel 1 lájtos kanyarban :?: :roll: :(

alatta a futó de nem Gabi hanem mű csak megest szét kell majd szednem.

De esse gáz, mert közebn majd tanulok vagy filózok,mert szerintem kezd menni csukott szemmel is :lol:

Antibá ee eee

nem veszem meg, nem qrváskodom hanem leszarom :lol:

jobb is így, mert majd a távoli jövőben nagyon csicskán ütne ha a két verda 99ig stimmelne

így llegalább lóerőben és etben vezetni fogsz :wink:

de ez 1 ilyen jó nap

bazs mikor nyertük a licitet? kedden este asszem 110 juró helyett 82 örülünk, mint geri a gsinek és ma látom 69.99ért tolják zofort und nójba :x :lol:

geccy nagy formámban vaok :roll:

Link to comment
Megosztás:

Képet!!!!!!! :wink:

Remélem nem olyan mint amit én vettem... :roll:

én is me akkor tényleg kiborulockkkkk

datz me

csak felül nem lámer mód króm index lesz...

715932e755be3693c19fa16bf56ed6b9.jpg

a legfájóbb,h eredetileg angel eyez lett volna de ohne money me >;<]$Łß] asszonykám nyaralgatni akar nem is 1x. MTS lett volna nagy álmom vagy a vw szerű alul piri felül feher vagy a full fehér - emlékezz vissza anno áradoztam neked és mutattam az etalon gsit és akkor Teh mutattad meg nekem hogy heeej mán ilyet lehet kapni :wink:

Link to comment
Megosztás:

Cartársak!Nincs v.kinek v. v.melyik hawernek elfekvőben a vasam alá való spotdob?Mert a gyári hackelése kb. eddig bírta!Aztán cserézni kellene.Bontott Astra GSÍ dob is jó lenne ám!16e.-ért már csinálnának alá másikat, de hogyismondjam, gyanusan olcsó!! 8) :(

Link to comment
Megosztás:

Hamarosan -hamarosan? aham...- na mind1, nemsokára az enyém is felszabadul, mert csináltatok alá szuperhalk és még annál is halkabb rendszert. Ami most van fenn a tipikus rohadthangú 16v filingű dob - dob? inkább távcső belenézel végén 2 likon látsz ki oszt csumi.

na szóval ha vmelyikötök úgy dönt hogy terrorizálni akarja a környezetét, akkor szívesen odaadom majd :wink:

Link to comment
Megosztás:

Hamarosan -hamarosan? aham...- na mind1, nemsokára az enyém is felszabadul, mert csináltatok alá szuperhalk és még annál is halkabb rendszert. Ami most van fenn a tipikus rohadthangú 16v filingű dob - dob? inkább távcső belenézel végén 2 likon látsz ki oszt csumi.

na szóval ha vmelyikötök úgy dönt hogy terrorizálni akarja a környezetét, akkor szívesen odaadom majd :wink:

nagyon hangos? :?

mert az enyémmel pont az az egyik bajom, hogy lehetne egy paraszthajszálnyival hangosabb....meg kell rá vmi baziszéles ovál vég mert a mostani az vmi isszonyat :x

Link to comment
Megosztás:

ez olyan mint a cuprákon az agresszív szívószál :( :lol: :lol:

norbi addig nekem nem volt hangos mig fenn volt a középdobom. Na ezt figyuzd akitől vettem mondta h spanja mekkora ügyes és tuner. Na mikor kipuffot csináltattam elsők között tipikus péntek du before:racing rohanás majd emelés. Nézzük nézzük hát nem egy 1.4mpi fabia középdobja volt fenn FORDÍTVA ráadásul :?: :lol:

So ha kell majd passzolom killerkedni, másra nem is jó...

Link to comment
Megosztás:

csak ehhez ugye már illik csücsenteni különben igen idiótán fog kinézni az a kilókenyeres lik a doboknál...

valamennyit ül, tegnap este álltam egy széria kombi mellett (c14nz) és ahhoz képest szemre kb 5 centi

majd megnézem a redi hófehérkéje mellett, hogy mi a pálya

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.