Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

hát én meg még mindig azon az állásponton vagyok hogy inkább 1 sibeda mint 1 kondi.

én meg pont azon vagoyk hogy beleinvesztálok egy klimába....a tököm tele van a hőséggel

ultraciki ugy kiszállni, hogy ingem, sortom rám van izzadva :?

ad1 70-80kgval könnyeb vaok

nekem ez nem szempont :lol:

ad2 nem kell tölteni a napftetőt :( ezáltal nem is ereszthet

jó meglátás :lol:

ad3 nem romlik el a pumpa,stb....

hiszed....nézd meg az enyémet...nem megy hátra :? :?

ad4 nagggyon nagy feeling

ebben 100% igazad van :lol: amikor megvettem mindenhová billentett tetővel jártam...mer az raj 8)

már a takarót sem huzom el mert sotét szokatlanul van a kocsiban

Link to comment
Megosztás:

PETYA NE KEZD :(

lehet nem lesz shemmi a felniből mert Anti is rátette a kezét és ahogy ismerem estére már meg is veszi.... :lol:

Most bizti nem tudnám megvenni, de a cer lehetőségét felvetettem...

Most mit tegyek ha az a kedvenc felnim????

Vedd meg én megcsináltatom az enyimet, és cseri beri... :wink:

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek, ötlet:

Norbi megveszi a felnijeimet, Aztec megveszi a Powertechet, Én megveszem tőle, Bazs megveszi Mezőtől, Tom pedig Soinque-tól...

bírjátok még követni?

:(

:roll:

de akkor így Gerinek nem lesz másik felnije, illetve Redinek megmarad a 15ös :-)

mondjuk tedd még hozzá, hogy a pista megveszi az enyémet :-)

Link to comment
Megosztás:

de akkor így Gerinek nem lesz másik felnije, illetve Redinek megmarad a 15ös :-)

nemnem az aztec meg megveszi az enyemet, hogy addig is legyen valami disznek a bakon álló kocsi mellett :( :lol:

az előbb elkezdtem lerajzolni egy folyamatábrán, hogy birjam tartani a lépést....de elvesztettem a fonalat :oops:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.