Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

keresni kell vmi műanyagost megvannak milyen toldatokat szeretnék :( :lol:

ilyet előre és ilyet hátra

Hátra 1Xű, mert szerválsz egy síma Astra első lököst, aztán kettévágod, majd berácsoztatod, és hozzáragasztják.Aztán már kész is.Asszem volt fent egy ilyen gép a kluboldalon!!!

Azaz első sztem felejtős, mert max. akkor csak demo verda lenne a tiédből!

Link to comment
Megosztás:

azt kell mondjam ez a 4 centi sztem lóférfinemiszerv....már ha van annyi 1általán

figy! nekem volt fent a calin rendes lökös és utána egy kb 10 centivel alacsonyabb is

ezek után elgondolkoztam az ültetés értelmén (akkor már egy centi is sokat számított volna)

és az első cucc, amit te linkeltél, az legalább 8-9 centi, szűkebben meg nem is mutat

Link to comment
Megosztás:

figy! nekem volt fent a calin rendes lökös és utána egy kb 10 centivel alacsonyabb is

ezek után elgondolkoztam az ültetés értelmén (akkor már egy centi is sokat számított volna)

és az első cucc, amit te linkeltél, az legalább 8-9 centi, szűkebben meg nem is mutat

ezért keresek vmi műanyagos pacákot akivel jól el tudunk agyalni ezen a kérdésen...hátha mond vmi ügyes megoldást

az első lökösömet mindenképp rendbe kell hozatni, a hátsóba meg pótolni kell a kipufnál le van törve egy darabka, majd akkor körbetapogatózom a témán

de mondom valamit csinálnom kell vele :( :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sztem nincs igazán gagyi munka, csak szarul dolgozó emörkék, akik magukat szakinak mondják.Amúgy ha igényesen össze van illesztve és fényezve, meg nem mondod, hogy "házituning"! :wink:

láttam már olyat, úgy, hogy szépen megvolt csinálva

nem odavaló szerintem

Link to comment
Megosztás:

Szerintem gyári lökösforma megtartásával mindenképpen nagyon csúnya az a szoknya+rács. Viszont ha nem az aljához van toldva, hanem az egész együtt van és egységet alkot (ezt most nem tudom normálisabban megfogalmazni), akkor meg gyönyörű. Különösen kétoldali kipuffal. :wink: 8)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem gyári lökösforma megtartásával mindenképpen nagyon csúnya az a szoknya+rács. Viszont ha nem az aljához van toldva, hanem az egész együtt van és egységet alkot (ezt most nem tudom normálisabban megfogalmazni), akkor meg gyönyörű. Különösen kétoldali kipuffal. :wink: 8)

Eről beszéltem. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Sztem bazs megest hüeséget beszézel bocsáss meg, de miért lenne gagyi mo amit Wolfi említett? He?

Nem pár órája beszéztük Zsoltival, hogy sok kancsó műanyagos üvegszál és tsai?? Miért ne lenne joe a gyári műanyagból?

mert az első lökös alja szűkebb, mint a hátsó lökös

és nem néz ki jól

erről beszélek én ;-)

Link to comment
Megosztás:

És itt jön a képbe egy ügyes kezű műanyagos+fényező!!!!! :(

nekem akkor se fog tetszeni ;-)

de attól még másnak lehet az szép

én pl a hátulját hagynám úgy, ahogy van, gsi segge tökéletes

sőt az elejét is hagynám, gyári lökös, alatta a gyári koptató

az úgy tökéletes, csak le kell ültetni az autót rendesen és kész

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.