Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

anno meg nem hittél nekem, amikor Lkezdted az égessük el az összes 0w60as olajat projektedbe :( pedig a fáma úgy kezdi jobb helyeken Le/kg arányaival jáccunk.. nem pedig nagytengely, stb...

csak tényleg annyi a fos, hogy a tankon kivül semmi súly nem marad hátul és nemkicsit megváltozik az otó mozgása... ajánlatos 60 környékén kipróbálni a bosnyáknál azt a részt ahol mész a pólus felé és van 1 S kanyar... ennek a kanyarnak a végén meg egy 3cm magas pukli ami pont arra szolgál h se szó se beszéd keresztbevágja a vasat... azt hittem mikor még ment a géjesim h én nem tok vezetni, de a minap egy integra ugyanezt előadta elöttem..

vagy ő se tud vezetni :?: :roll: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Redi nekem minden auchan és tesco vásárlás utánról van képem a gsiről...

4 karton ásványvíz, 3 karton tej - mindig így indítottam a bevásárlólistát utána meg májerkedtem :(

ni csak kipakolva

tesco_elott.jpg

és az említett italmennyiséggel :lol:

tesco_utan.jpg

Link to comment
Megosztás:

Egy másik projethez kellene egy jó állapotú C20XE erőforrás, lehetőleg 150e km alatt.

Esetleg elég csak egy C20XE hengerfej is, ha teljesen ép (tengelyekkel, mindennel kellene).

A motor csupaszon kellene (kábelköteg, váltó ECU stb nem kell).

Legjobb Calibra/Vectra engine lenne.

Jó áron, szemle utáni gyors fizetéssel :(

Ha valaki utd vmit csörögjön: 30/3674989

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.