Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ejj ejj.. ez a klubtagság.. azthittem már túltárgyalt dolog :?

Ha vki nem akar belépni nem lép be.. de attól még sztem lehet jó arc, és nem kell kinézni,meg nyaggatni.. vagy igen? Alapjába véve ez nem a pénzről,meg egy kártyáról, matricáról, hanem az Opelről kellene hogy szóljon nem?

Más. Annó írtam linkeltem egy 6literes BC szerinti fogyasztást, ami heves reakciókat váltott ki.

Nos jelentem azóta volt két telitankolásos napi km nullázásos mérés.

Az eredmények.

1.mérés: 488km, ebből kb 300km országút(ez volt az ominózus 5literes is) a többi város, többnyire rövid utak.

tankoltam kattanásig 40litert azaz 8.19liter/100km

2.mérés: 614km gyakorlatilag száraz tankkal. a kút elött már elkezdett fulladozni. ez totál vegyes.. volt benne vagy 120-130 km aútópálya úgy 130-160 as tempóval. sacc 140km vontatás. aztán araszolás a szentendrein (red bull röpnap rulez) aztán egy kis kiruccanás délegyházára.. sacc 100km országút.. szóval minden.

Így tankoltam 4+49 litert. Azaz 53 litert összesen.

Ebből számolva a fogyi: 8.6 liter. szóval sztem elég korrekt.

ami történt, bekerült IQBéla szintén nem tökéletes, de talán jobb lambda szondája. Az alul lomhaság megmaradt, de legalább tűrhetően fogyaszt.

Link to comment
Megosztás:

Hát ez durva!

Bocs mindenkitől de nekem is lehet nagyon de nagyon xar napom. Elég ritkán írok ide de ha írok akkor meg is kapom a magamét. Erre ma pont ezért írtam azt a nem túl kedves választ REDI reakciójára.(Ezért utólag is bocs)

Akkor leírom az igazi okot : nem akarok sehova sem tartozni!

Én úgy vettem észre,hogy néha már sokkal fontosabb a hovatartozás kérdése mint az,hogy kinek milyen kocsija van. Én ebből kiakarok maradni. Ha úgy adódik ugyanúgy elbeszélgetek egy másik club taggal vagy egy opel clubbossal és nem vagyok híve az ide-oda tartozás miatti ellentétnek. Akármikor összefutunk lehet jókat dumálni és megnézni egymás autóját mindenféle hovatartozás nélkül. Látom,hogy milyen fújás van a klubbok között és ez absz. nem jó. Legalábbis nekem nem hisz emberileg senkivel sincs semmi gondom.

A másik fő okom meg az lehet csak pár hónapig élvezem már az autóm mert lehet külföldi munka miatt elkell,hogy adjam. :(

Remélem nem voltam durva ha ennek ellenére baj,hogy néha írkálok akkor szóljatok és befejezem mert senkinek sem szeretnék a terhére lenni.

Köszi mindent , további jó forumozást.

Link to comment
Megosztás:

Szolgálati közlemény: IQBéla: megnéztem a modul számát!! 0 227 100 200

Ha neked is ez van, holnap szerelünk! De sajna én nem igérek tesztet, allig használom a kocsit. De te furikázhatsz vele pár napot 32.gif

Aki akar csatlakozhat 010.gif

Megy majd a két csavar ki be szerelése :(

IQBéla: ha van szilikonpasztád(pl. procik alá is ezt szokták rakni) sztem hozzál majd,mert sztem nem árt neki, ha a modul és a kis hűtő alú közé nyomunk belőle... nem tom gyárilag raktak-é...09.gif nekem meg nem tom van-e még.. majd megpróbálom megkeresni.. anno procihoz vettem

Köszi Laci, csak kerekedett némi dráma a melóban, most értem haza.... Majd legközelebb... Amúgy ma nem állt le...

Link to comment
Megosztás:

Hát ez durva!

Bocs mindenkitől de nekem is lehet nagyon de nagyon xar napom. Elég ritkán írok ide de ha írok akkor meg is kapom a magamét. Erre ma pont ezért írtam azt a nem túl kedves választ REDI reakciójára.(Ezért utólag is bocs)

Akkor leírom az igazi okot : nem akarok sehova sem tartozni!

Én úgy vettem észre,hogy néha már sokkal fontosabb a hovatartozás kérdése mint az,hogy kinek milyen kocsija van. Én ebből kiakarok maradni. Ha úgy adódik ugyanúgy elbeszélgetek egy másik club taggal vagy egy opel clubbossal és nem vagyok híve az ide-oda tartozás miatti ellentétnek. Akármikor összefutunk lehet jókat dumálni és megnézni egymás autóját mindenféle hovatartozás nélkül. Látom,hogy milyen fújás van a klubbok között és ez absz. nem jó. Legalábbis nekem nem hisz emberileg senkivel sincs semmi gondom.

A másik fő okom meg az lehet csak pár hónapig élvezem már az autóm mert lehet külföldi munka miatt elkell,hogy adjam. :(

Remélem nem voltam durva ha ennek ellenére baj,hogy néha írkálok akkor szóljatok és befejezem mert senkinek sem szeretnék a terhére lenni.

Köszi mindent , további jó forumozást.

oo jeee..most meg én vagyok a sz@rember.....lehet engem köpködni, hogy elüldözöm a népet....

Nos. Természetesen nem baj, hogy ide irkálsz. Sőt, azt hiszem senkit sem utáltunk ki, tiltottunk ki a fórumoról. Aki tiltásra került az általában a viselkedésével, vagy a fórum (vagy a szabályzat) rongálásával vivta ki.

Azt hiszem érthető, hogy miért szeretném ha minnél több klubtag lenne. Rengeteg munka van belefektetve a klubba (persze még mindig töredék mint amit sokan mások hozzátettek) és megmondom őszintén, hogy kifejezetten rosszul esik ez az érdektelenség ami ebben az országban körülveszi ezt a márkát. Egyszerűen nem bírom megérteni azt, hogy a mondatot, hogy "nem akarok sehova sem tartozni!". De Peti ezt Te is tudod/látod, hogy nem igaz. Hiszen mondhatni "napi" kapcsolatban vagy az (akár itteni) emberekkel pl a fórumon keresztül. Annó én voltam a legjobban ellene annka, hogy lekorlátozzuk a fórumot és csak a klubtagoknak legyen hozzáférésük. Hiszek abban, hogy nagyon jó közösségépítő ereje van, és erre soksok itteni ismeretséget, barátságot tudnék példaként említeni.

Azzal, hogy klubbtag lesz valaki nem fog vértestvériséget kötni vagy eladni a lelkét. Hanem hozzájárul(hat) ahhoz, hogy épüljön egy nagy társaság aki közösen tud esetleg fellépni az érdekei védelmében, ami akár jelethet igazi gigatalikat, kedvezményeket, felvonulásokat meg mindent. Csak ehhez hajlandóság kellene az összefogásra. De ez nincs.

Ja és mégvalami. Fújás nem a klubbok között van!!! Hanem egyes emberek közötti vélt vagy valós sérelmek miatt. Ezt hidd el nekem, elég régóta vagyok itt.

Remélem nem ment el a kedved a fórumozástól, és maradsz továbbra is itt.

Link to comment
Megosztás:

szombaton du. 7 körül összeakadtam egy cartárssal a Lágymányosiról Pest felé vezető irányban a lámpánál a hid levezetőjénél. Előtte voltam bevártam, átnézés vigyor ide vigyor oda aztán tűz :( A fiatalember nálam sokkal bátrabban ugrált a sávok között de megpróbáltam követni :lol: :lol: de sajna elkanyarodott az M5 felé

Egy kék gsi volt, a felniei kicsit hasonlítottak igy mesziről az ATS-es felnikre.

Ma reggel meg Dévényi útról (utnab a Tatai ut felé) kanyarodtam csikorgó gumikkal egy fekete gsi-s cartárs elé :lol:

vki magára ismer? akkor üdv neki :lol: :hello2:

Aztec! a hétvégén rossz idő volt ahhoz, hogy vizpartra lehessen menni. Összeraktad már a kocsit? :lol: :lol: Vagy legalább alakul?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.