Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szolgálati közlemény: IQBéla: megnéztem a modul számát!! 0 227 100 200

Ha neked is ez van, holnap szerelünk! De sajna én nem igérek tesztet, allig használom a kocsit. De te furikázhatsz vele pár napot 32.gif

Aki akar csatlakozhat 010.gif

Megy majd a két csavar ki be szerelése :(

IQBéla: ha van szilikonpasztád(pl. procik alá is ezt szokták rakni) sztem hozzál majd,mert sztem nem árt neki, ha a modul és a kis hűtő alú közé nyomunk belőle... nem tom gyárilag raktak-é...09.gif nekem meg nem tom van-e még.. majd megpróbálom megkeresni.. anno procihoz vettem

Link to comment
Megosztás:

Tegnap este elmentem picit "kiégetni" a kipufogót és élményautóztam egy kicsit. :((2/A és régi kettes meg környéke) Nagyon megvoltam elégedve a vassal főleg,hogy optimális hideg levegő volt így igazán jól teljesített az autó. Egy jó kis ültetés hiányzott a teljes örömhöz mit az autó nyújtana de így is tetszett a tegnap. Igaz 4ed tank benzin elfogyott sacc. 60km-en :shock: de ez van néha meg kell hajkurászni az öregfiút nehogy ellustuljon :wink:

Ami nem tetszett ,hogy hosszú egyenes úton 200-ról erőteljes fékezés 100-ra majd kevés gurulás és fék nullára. Eredmény --> füstölő fékek :? Inkább gurultam tovább és nem fékeztem így visszahűlt és ismét ok volt minden. :wink:

Mennyiből oldható meg egy erősebb fékrendszer ami 15-ös kerekeken még elmegy?

Link to comment
Megosztás:

Tegnap este elmentem picit "kiégetni" a kipufogót és élményautóztam egy kicsit. :((2/A és régi kettes meg környéke) Nagyon megvoltam elégedve a vassal főleg,hogy optimális hideg levegő volt így igazán jól teljesített az autó. Egy jó kis ültetés hiányzott a teljes örömhöz mit az autó nyújtana de így is tetszett a tegnap. Igaz 4ed tank benzin elfogyott sacc. 60km-en :shock: de ez van néha meg kell hajkurászni az öregfiút nehogy ellustuljon :wink:

kb simán kijött volna egy klubtagsági ennyiből :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nemtudtam akkor perpillanat hol befizetni így sajnos elautóztam :(

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

:shock: :shock: :shock: :shock:

:shock: :shock:

azért ez nemsemmi beszólás volt.....egyszerűen megdöbbentett ekkora arcátlanság...van vagy 4 topik a fórumon ami ezzel foglalkozik...Peti mégis hogy mondhatsz ilyet???

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.