Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

már mhol ez a divat, fel kell készülni...

nekem meg nem lesz más hátra mint bepakolom a kocsiba a kötelező cuccokat oszt kész....

és az ültetéssel pl micsinálok? :x

mert szolt a rendör hogy huzzak innen mert kinnvannak a kpm-esek is és már méregetik a verdát :x :x

Link to comment
Megosztás:

Meg amúgy sem emlékeznél rá.... :roll:

Dehogynem :D

Az is megvan amikor az éjjel-nappaliban 200 Forintal többet adtam és visszakaptam egy zöldhasút :D

Meg amikor a ZP-ben rendeltem 1 Campari+juice összeállítást, srác a pultban sürög-forog, majd egy poharat félrerak és nekikezd egy másik gyártásának. Amikor meg megkérdezem hogy az első keverékke mi volt a probléma, akkor "szodával csináltam", majd elémnyomatja azt is :lol: :lol: ;) :(

Inkább kihagytam a különleges ízek magtapasztalását :D :D :D :D

Ja úgy általában, ilyenkor nyáron a híd környéke, fel/lehajtás kész dzsumbuj, sok a potenciális aszfaltrajzversenytéma. Nagyon figyeljetek nehogy valaki kiszédüljön elétek !

Link to comment
Megosztás:

és az ültetéssel pl micsinálok? :x

mert szolt a rendör hogy huzzak innen mert kinnvannak a kpm-esek is és már méregetik a verdát :x :x

hagyjál már ezzel :lol:

gyári sport futómű, ha ez nem teccik neki odaadom a tüv pappert oszt csumi...

Ha esse rendeljen be kpmre, ilyenkor úgyis zárva másnapra max bevarászolok egy gyári rugó szettet :wink:

Link to comment
Megosztás:

Szombaton beszívtam a nagy harci f@szt ezért csak 2kor kezdtünk neki (reggel mentem volna, de nem jó, utána emberünk hazament majd jött volna de neki hütője likadt ki, majd átmentem de slussz otthon maradt vissza majd újra)

8-9-10 nemtom körül meg már túl sok sör, jéger volt bennünk a pontos melóhoz so OFF és sütögetés rlz f1 majd rio és tsai..

vasárnap meg fájó fej, meg mesterem utazott L so szintén OFF

há ennyit Norbi G erről a 7végéről is :lol:

Link to comment
Megosztás:

mindig csak a problémák...

Csütörtökön cseréltettem olajat, hétvégén meg 1500 lazán beleugrott a kocsiba...

Azért az vígasztal, hogy nekem 2 havonta elég 1x cserélni, és pl. Antal kolléga ezt nem mondhatja el magáról...

@Mélykék:

Tőled meg itt szeretnék bocsánatot kérni, mert anno 1x véletlenül Antikával elfogyasztottuk a szörpidet :twisted:

Link to comment
Megosztás:

öcsém, ha ennyit iszol soha nem lesz autód ;)

de csak azé iszom me' mikor meglesz akkor meg inni nem lesz ídőm me mehetek fel s alá :lol:

amúgy vitzen kivül amióta mejen a repair azóta többet ittam, mint elötte 5 éven keresztül összesen :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.