Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Voltam Tökölön a reptéren Honda találkozón. Kergettünk egy picit egy 1.6 vti-t, 2001-est. Jól ment, szépen ment, jó autó, biztos picivel jobban megy mint egy gsi ... de a gsi után már nem volt egy gatyábaélvezés.

Ja, omegával voltam. Pördítettem egyet a farmeghajtással, olyat egyikőjük sem tud :lol:.

Viszont voltak nagyon szép autók!

Link to comment
Megosztás:

Voltam Tökölön a reptéren Honda találkozón. Kergettünk egy picit egy 1.6 vti-t, 2001-est. Jól ment, szépen ment, jó autó, biztos picivel jobban megy mint egy gsi ... de a gsi után már nem volt egy gatyábaélvezés.

Ja, omegával voltam. Pördítettem egyet a farmeghajtással, olyat egyikőjük sem tud ;).

Viszont voltak nagyon szép autók!

engem meg midnig VTIre akarnak rábeszélni a haverok... de tartom magam a GSIhez :lol:

tényleg mi a vélemény erről? nem olcsó, de nagyon ütős 8)

http://www1.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?h...creenwidth=1024

most azon gondolkodok, hogy érdemesebb drágábban egy tunerkedett kocsit megvenni -esetleg újabbat- vagy érdemesebb régebbit, és azt tovább fejleszteni? naszóval ez a jelenlegi dilemmám :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hy All..

szoval tegnap sikerült kiszabadulnom

a Hungaroringre és ot jo pár kört leroni

és nagyon jo volt sööt :lol:

csak az a sok mazsola ne lett volna a pályán

akinek kedve van az Juli 7 én csatlakozhatna

és kijöhetne a ringre...

én valoszinü Du mennék 13orátol

és itt 4*20 percet lehet kocsikazni

ami böven elég

az összeg amit ezért le kell szurkolni nem sok 7e ft

Link to comment
Megosztás:

Kavics : abba a fekete gsi-be beleszerettem :lol: Szerintem érdemes megnézni mert nem tűnik leharcoltnak.

Sonique : Gumik mennyire kopnak egy ilyen hungaroringes látogatás alkalmával?

gumik? nagyon

a fékek is nagyon

szoval szar gumivel és mégszarabb fékkel nem érdemes kijönni

haveromnak a masodik körre elfogyott a féke ...

utánna viszahült de hat igy nem az igazi

nekem kibirta a fék és a gumi is teljes terhelést

néha meg is sikerült csusztatnom de ezen az aszfalton ez már nagyszo :lol:

Link to comment
Megosztás:

engem meg midnig VTIre akarnak rábeszélni a haverok... de tartom magam a GSIhez :lol:

tényleg mi a vélemény erről? nem olcsó, de nagyon ütős 8)

http://www1.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?h...creenwidth=1024

most azon gondolkodok, hogy érdemesebb drágábban egy tunerkedett kocsit megvenni -esetleg újabbat- vagy érdemesebb régebbit, és azt tovább fejleszteni? naszóval ez a jelenlegi dilemmám :lol:

Ha tényleg olyan k jó állapotú, akkor szvsz megéri. De csodák nincsenek, vagy csak én vagyok pesszimista, mint Atommanó is állította... Menj el nézd meg.

Link to comment
Megosztás:

Kavics : abba a fekete gsi-be beleszerettem :lol: Szerintem érdemes megnézni mert nem tűnik leharcoltnak.

Sonique : Gumik mennyire kopnak egy ilyen hungaroringes látogatás alkalmával?

Bazki.. bezzeg 1.5 éve.. sööt sööt lassan már 2 éve :shock: nem voltak ilyen ajánlatok :evil:

Tényleg szépnek tűnik...

Link to comment
Megosztás:

Nem is olyan hűű de olcsó.. de nem is a nagyon drága.

Ha azt nézzük hogy az enyém volt 2003 szeptemberében 1.650. Gyakorlatilag majdnem ilyen gyári felszereléssel. (+1lufi-bőr) viszont minden gyári volt az enyémben. (se ültetés, se chip) no de az is igaz, hogy akkor csak 103e km volt benne. (most is csak 126 884 van benne.)

IQ!! Lehet beválik a lambdád. Fura. Fogyasztás nagyon úgy tünik rendbejött. Az a 6 os országuti kb fekszik. Mert nemrég tankoltam 39 litert(kattanásig) és a napi km=488 volt! ez 7,9 liter/100kmer.

És ebből kb 300 volt országút, a többi meg város.

A teletankolás után vontattam egy Cartársat... kb vagy 100km ren keresztül szép 40-50 max 60 as tempóval. elötte meg ótópályán olyan 130-160 km res tempóval mentem érte. ebből bc szerint sikerűlt 8.2l/100km értékkel kijönni.

Azóta még mászkáltam a városban. pl. ma kimentünk a redbull röpnapra. (jót araszoltam az árpádhídon, majd a szentendreiről az első lehetőségnél lejöttem, aztán találtam egy egérutat, csak ahoz meg vissza kellett jönni a margit hídig... alsó rakpart..)

Szóval most 354km nél tartok a tankolás óta.. bc szerint 8.4l/100km és a mutató szerint valamivel negyed tank fölött vagyok(elsö fehér vonal).

Szóval aztmondom a fogyi egész jó lett a szondáddal.

Viszont az a torpanás még mindig benne van :lol: meg az a hülye kattyogó hang.. és egyre erősebb.. mos azon töröm a fejem, féltengely nem lehet-é a kattogás, illetve mi lehet a torpanás. De az annyira nem vészes.. a fogyasztás zavart nagyon.

nah.. kicsit hosszúra sikeredett :oops: 8)

Link to comment
Megosztás:

akinek kedve van az Juli 7 én csatlakozhatna

és kijöhetne a ringre...

ez ugye a standard nyilt nap?

naptárba beírva :lol:

én valoszinü Du mennék 13orátol

és itt 4*20 percet lehet kocsikazni

ami böven elég

az összeg amit ezért le kell szurkolni nem sok 7e ft

regisztrálni kell valahol? vagy mennyien vannak kint?

Link to comment
Megosztás:

Redi hasznaltauton is van fenn 1 gsi OZ felnikkel egész szép sztem...

Ilyen szürkés jellegű lészen az én felnim is vmikor ősz-tél környékén mikor felújítom :wink:

Anti akkor ez olyan mint a tijed ugye?

Akkor nem újdonság....

Csak azt nem értem ha 170 eurért kapok olyat amiben az index 1ben van a lámpatesttel és szerintem szebb is akkor hogyan akarják ezeket eladni 50-80 eurral drágábban :?: :roll:

Link to comment
Megosztás:

ilyesmiről firkálgattam a sztritracsing topikba

I C :wink:

már mhol ez a divat, fel kell készülni...

nekem meg nem lesz más hátra mint bepakolom a kocsiba a kötelező cuccokat oszt kész....

Vas éjjel 2kor (szo-ról vasra virradóan) elmentünk rióba ismerősökért full szétigazoltattak minket és tsai, viszont ott a szorakozóhely környékén 1 db jard annyi sem volt...

Szembe meg jöttek kifele a kicsit se kész állatok....

Szóval mi vagyunk a veszély a népre....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.