Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

tegnap egy óra keresgélés után beleakadtunk egy fehér RS focusba...

mentünk 1-2őt, nagyon jól megy... tuti nem gyári, mert olyanokat lángolt...

olyan 3asig tudtam tartani de utána elment azért...persze nem állóból hanem gurulóból, mert ugye neki a sperr nem kicsit számít...

jóvolt :)

kéne valami futóművet cserélnem mert a mosatni az borzalom....

Link to comment
Megosztás:

ja, nem... a gsire gondoltam

vastagszárú bilstein van benne, de nem ekkora ültetéshez való és fel van ülve a felütés gátlóra így semmit nem rugózik... nem jó :|

Nekem is ez a bajom, lejjebb kéne tenni, de a Koni-k miatt nem merem, a Koni így működik jól... :goofy:

Link to comment
Megosztás:

én már ott vagyok h leszarom ha magasabb lesz, csak legyen jól használható futómű alatta

Én nem a kinézet miatt tenném lejjebb, ha 50cm lenne a hasmagasság és úgy fordulna mint egy gokart, nekem az is jó lenne, csak érződik hogy kellene még egy kicsit ültetni hogy jobban kanyarodjon. :)

Link to comment
Megosztás:

hát igen Lanti astrájában nulla a rugózás és konkrétan a tükörsima úton is alig bírtam, bár a focus ellen mikor mentünk az amúgy makulátlan hungárián ez elfelejtődött :D a fék viszont iszonyat jó lett. Ja és a focus tulaja egy olyan 20 év körüli srác volt, de jól vezetett, nem pánikolt akkor sem mikor majdnem egy barom lezúzta, mert ugye úgy kell sávot váltani hogy mikor a kormányt tekered akkor kapcsolod az indexet is így nem kell levenni a kezedet a kormányról. Idiot <_< :omg:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.