Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

peti ez moapos gsi :lol:

De ez a srác nem a Te spanod Ádám?

Aztec : Nem én nem ismerem a srácot és lehet övé a kocsi de azért lefényképezhette volna magyarországon és nem ausztria vagy német ó. ban. :roll: Középső kép hátterében német felirat a jobb szélsőn meg még szélgenerátorok is vannak :wink: Itthon csak 1 falu határában láttam ilyen "pörgő légcsavart" de ott nincs német felirat sehol :lol: Nah mind 1. Meg még nem láttam a tagot sose pedig ha ilyen szép gsi-m lenne biztos mutogatnám.Na jó nem kukacoskodom............... :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Petya!

Koncentrálj!

Ez a gsi németországi, valsz a tulaj is az.

A képek a moap.de/showroom/astra f/flieBheck közül valóak.

A srác gsi fan és csak úgy tette fel ezeket a képeket, like a mi Tomunk is :wink:

Kápisse?

Amúgy asszem mekry 5 a renccáma ennek a vasnak :lol:

Link to comment
Megosztás:

Meglássuk!Ma is megyek kuncsorogni,, egy Corsa A GSI hátsólökösért!

Amúgy minden X20XE-nél megegyezik az a kis csövecske?Mert olyan Astra biztos nincs bontva, vagy esetleg ez csak motorfüggő? :?:

Ezt nem vágom pontosan. hogy is jön ide a X20XE? Enyém c20xe... nemtom x20xe milyen.. de megpróbálom megnézni...

Link to comment
Megosztás:

Anti igyekezzél légy szíves az új ülésekkel, mert új probléma jelentkezett :lol:

A kocsi már erőteljesen jól kanyarodik 8) , viszont én meg kicsuszok az ülésből, szóval látnom kell mennyire tart a tiéd :lol:

Vagy nőnöm kell még min. 5 centit de ez nehéz lesz, vagy híznom 10 kilót de azt a utolsó utáni megoldásnak szánnám ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.