Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ha nem küldöd, elég jól fogyaszt a c20xe. Én általában nyugodt tempóban vezetem, igaz, szerintem ki lehet belőle hozni vidékre nagypapásan a 6 litert... Mondjuk elég nagypapásan kell, de szerintem annyira nem elképzelhetetlen...

Ha visszaolvastok egy kicsit, régebben fényeztem itt az autómat, hogy teljesen vegyes üzemben (papásan vagy hajtva, városban vagy kívül) 7.8-at fogyasztott. Hosszú mérés, tankolások táblázatba írva. Sóval nagypapás vidéki úton nem elképzelhetetlen a 6 liter.

Ne feledjük, hogy ez egy egy fingással betölthető mértű astra.

Apám omegája c20ne (amit csak tud az autó tempóval) reggeli rohanás a munkahelyre, majd hazafele dugójárás, na az eszik 10 litert...

Link to comment
Megosztás:

Jó helyen tapogatózól sztem :wink:

Egy kis segítség :wink: http://gsi.opelclub.hu/index.php?option=co...lview&staffid=1

Köszi!

Vasárnap 13 óra körül elsöpört olyan 150-160-nal mellettünk az M3-on Aszód magasságában. Elöl ment a Maci a zöld Omega limóval, mögötte én a padlizsán kombival. Nem is dudált, sem nem integetett, pedig 2 Omega egymás mögött nem lehet véletlen... :wink:

Link to comment
Megosztás:

Hát donno IQ :roll:

Én jártam már 1pár gsivel de eddig 1iket sem tudtam 7.x alá vinni az fix!

Pedig volt rá próba hidd L....

Csak itt az a kérdés Lac esetében hogy a BC miért hazudik? Mert eredetileg lambdával jáccott, ugye, nade attól nemfog a BC kevesebbett mutatni...

én is mondottam oszcit neki ha lapos a jel akkor kuka dah lambda :idea:

Link to comment
Megosztás:

Hát donno IQ :roll:

Én jártam már 1pár gsivel de eddig 1iket sem tudtam 7.x alá vinni az fix!

Pedig volt rá próba hidd L....

Akkor fogaggyunk! Teletöltöm a tankomat, elemgyek nagymamámhoz, vissza, megint teletöltyük, ha 6.5 alatt van Te fizeted a benzint, ha felette, akkor Laci! :lol: :wink:

Komolyra fordítva: én gyári méretű keréken járok, minden gyári a kocsin az ültetést meg a kipufogót kivéve. Rendszeresen 10 kmig autózom a megtehető kilométerek számát, (néha 0-ig is), és eddig egyszer sem állt meg benzinhiány miatt. Ez persze csak annyit jelent, hogy mindig a valós megtehető értéket, vagy többet ír. Ja, és a benzinlámpa mindig 50-55 km között gyullad ki. (Vagy van köztük kapcsolat? - szerintem nincs)

Szerintem egész jól működik. Igaz, tök felesleges :lol:

Link to comment
Megosztás:

OKS.

De ez a BC akkor sem 100as.

Ott van pl Fanki aki sportot üzött abból, hogy 0kmet jelző BCvel még 1ik településből húzzunk át a másikba úgyis elogy félúton... És nem :lol:

So tényleg nem tudom, meg kellen vizsgálni a műszaki hátterét.

Nekem 1x sikerült 370kmt mennem a 52L benyával és amikor fordultam kút felé a melóhelyemnél még 120 volt megtehetőnek és épp h beértem a qtig már subarusodott a hangja...

Link to comment
Megosztás:

Köszi!

Vasárnap 13 óra körül elsöpört olyan 150-160-nal mellettünk az M3-on Aszód magasságában. Elöl ment a Maci a zöld Omega limóval, mögötte én a padlizsán kombival. Nem is dudált, sem nem integetett, pedig 2 Omega egymás mögött nem lehet véletlen... :wink:

Sorry, ha nem vettelek észre, pedig mindig figyelem a jónépet... :shock:

De ott már valszeg átcsaptam nyugdíjas tempóba, és szundítottam egy kicsit... :roll:

Ja dudám meg nincs is... :oops:

Link to comment
Megosztás:

Sorry, ha nem vettelek észre, pedig mindig figyelem a jónépet... :shock:

De ott már valszeg átcsaptam nyugdíjas tempóba, és szundítottam egy kicsit... :roll:

Ja dudám meg nincs is... :oops:

Semmi gáz, majd legközelebb! Addig csináltasd meg a dudát.. :oops: :lol: 8) :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.