Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Vegyél 1 jegesmedvéd, rakd be csomiba és garantálom,hogy ebben a melegben ott fog fujatni, sőt ha megunja a bezártságot, akkor garantálom, hogy még morogni is fog :lol: :lol: ;) :( :D :D :D

azta...igyekezz Pifta mer lassan a galvölgyi só meg antallimre komolyabb poénokkal bombáz :D :D

amugy meg a csomagtartó tele van a gólyalábaiddal 8)

mongyuk egy jegesmedvével pimpül lehetne ültetni meg kruzolni a városban 8) :D :D

Link to comment
Megosztás:

....azta...igyekezz Pifta mer lassan a galvölgyi só meg antallimre komolyabb poénokkal bombáz :D :D....
Ha te mondod, akkor biztos így van.

Elhiszem, hogy a kedvenceidben vannak ilyen gyenge poénok, én nem tudom, mert nézem ezeket a műsorokat :D :D :D

amugy meg a csomagtartó tele van a gólyalábaiddal 8)....

Te nem akartál esőben pakolni :D

Amig ott vannak legalább van mire hivatkoznod, hogy miért gyorsulnak le a lámpánál a 3 hengeres Szuzik Stiftek.

Szerintem 1 háromnegyed évet még simán ott lehetnek :D 8) :lol: :lol: ;) :(

Link to comment
Megosztás:

:shock:

Aztec lehet tuning a géped :lol:

Nekem a 195/60 R15 volt annó pár napja azzal 230 volt a vég, ha hozzá hasonlítom a 205/50 R16 akkor kb. 1km-el mutat többet mint az autómon lévő gumi(ill. volt gumi) de még így is szép teljesítmény a km-órát akasztani :lol:

Lehet kivolt pakolva a géped és ezé tudodd többet menni ;)

Link to comment
Megosztás:

Azaz :lol:

Lac szóval kitől szereztél lambdát? Szombaton nem tuduk befejezni :D

Nah szóval!

Lambda Iqbélától van, de ez már itt lett említve.

Egybként kira hogy végre összefutottam vkivel :lol: Kár hogy rohantunk...

Szóval.. sajna ez a szonda se tutkó. Viszont jobb mint az enyém. Azt mondta IQ, hogy neki csak 170-180körül jelezgetett be.

Mint annó eleinte nekem is.

Szóval elruccantunk janóhóz, kiszedték, cserélték nekem.. Kellett a kis láng neki. De utána szépen kijött.

Aznap nem sokat mentem vele, és el is keseredtem mert még elég szépen fogyasztott. meg be is villant egyszer.

Aztán vasárnap végre mentem egy hosszabbat. kb. 250 km-t.

Kiskőrösre. hát mit ne mondjak, az út tényleg elég tréh arrafelé is.. meglepődtem amikor az ut "közepéből kiálltak" a táblák. :evil:

nah de nem ez a lényeg.

Szóval telitankol még előtte vmikor auchan olcsó kúton(DK).

és még a városban mászkáltam sacc 50km-t aminek az eredménye vmi 7.6 os fogyi.. bc szerint. mondom nem is rossz, bár szinte végig zöld lámpicsekek voltak.

aztán vasárnap reggel gó Lefelé. 4személy+1 kutya ;) :(

elég jó nyugis út volt. amolyan nagypapisan vezettem. családapásan.

80-90es tempó. Előzések száma gyakorlatilag nulla. gyorsítások gyök kettővel. eredmény. BC szerint a 7.6 os fogyiról, 6.2 Liter/100Kmer!!!! http://laci4.uw.hu/GSI/6.1fogyi.jpg miközben azért párszor felvillant rövid időre a MC lámpicsek. Ha jól figyeltem olyankor, amikor elég sokáig mentem ugyanolyan fordszámon. kis gázra el is aludt.

(bocsi.. 6.1liter) :twisted:

Aztán hazafelé már kicsit jobban meg-megnyomtam 90-100 as tartomány. És volt benne pár izmosabb előzés is. vissza kettő padló, 3rom padló.. 5 .. :twisted:

Erre pest alatt mit mutat a BC?!?!?!!?! http://laci4.uw.hu/GSI/6fogyi.jpg ennyire keveset még talán soha nem mutatott!!

Tankolás és mutató szerint sacc fél tank lónyállal mentem 376 km-t !! ez túl jó lenne,mert 6.6os fogyinak jönne ki és volt benne 100km város is...

Mindenesetre mindenféleképpen jó!!

Most jön a városi teszt. elötte reseteltem az átlagfogyi mérőt.

azóta sacc 20-30km-t mentem vele, ebből kb 10 földút, 2esben araszolgatva... aztán a maradék betonon... kicsit meg is küldve. mielött küldtem volna, 9.6 ot mutatott.

Aztán megküldtem... és érdekes, de mintha jobban ment volna, de lehet h csak a Dunlop gumik nem tapadnak úgy mint a michik tapadtak.

Nah igy lett 10.3 mire hazaértem tegnap este.

Egyenlőre itt tartok.

Meglátjuk hogy mi alakú tovább...

Városi teszt még nem volt igazándiból..

Link to comment
Megosztás:

ez már most nem tréfás... hogy fogyaszt6 ilyen keveset 1általán :shock:

Okosan használva, nem pörgetve mindegyik mocit rá lehet venni egy kis spórolásra!Nálam ha véletlenül nincs kedvem száguldozni, és max.70-80-nal "tépek", akkor lazán megvan az 5.5 max.De ez hosszútavon.Mondjuk mindenhez kell egy jól belőtt, tökéletes moci is.Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

ez már most nem tréfás... hogy fogyaszt6 ilyen keveset 1általán :shock:

Épp ezen filózunk mi is Petyával chaten :lol: :shock: :?:

Vmi nem kóser! Vki biztos átcserélte egy ecotec dieselre.. vagy beraktak a moci és váltó közé egy elektromotort .... :shock: 8)

Link to comment
Megosztás:

Okosan használva, nem pörgetve mindegyik mocit rá lehet venni egy kis spórolásra!Nálam ha véletlenül nincs kedvem száguldozni, és max.70-80-nal "tépek", akkor lazán megvan az 5.5 max.De ez hosszútavon.Mondjuk mindenhez kell egy jól belőtt, tökéletes moci is.Szerintem.

Hát nem volt pörgetve az tuti.. sztam 3-4 ezer fölé nem is ment a mutató... csodálkozom is igy utólag magamon :shock: :lol:

Nah mindegy.. meglássuk mi lesz tank kopp ig

Link to comment
Megosztás:

Wolfi!

ne essünk toolzásokba!

Azért 2000 16v aláírom pályán, ideálisan jó mocival,lambdával,légtömegmérővel,stb... akár 7 körül lehet....

De ez a 6 kiscit fura... :roll:

Jaja.. régebben sacc úgy volt.. olyan 7 literekkel jártam emg ezt az utat..

Nekem is kevésnek tűnik ez a 6... de ezt mutatta a kis mocsok... és eddig még nem nagyon csalt.. de majd kiderül ha megállo az út szélén, benya hiányában :lol:

(viccet félretéve.. akkor fog kiderűlni, mi jön ki belőle..ha nem eszek egy hónapig,akkor is teletankolom és kiszámolom a fogyit mert engem is nagyon érdekel)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.