Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Korrekt és uj gumis található a M3 kivezető szakasz és Tóth István u. sarkon. Volt náluk akcióban 195/50 R15 W fulda extremo (9000Ft/db)

Máshol 21 ropi.

meg is vettem az utsó 2db-ot és fel is szerelték. (Volt olyan aki 8db-ot vett!!! :shock: ) Az egyik szerelő srácnak corsa gsi-je van úgyhogy örült,hogy ismét gsi-t láthatott :lol:

Beharangoztam,hogy lehet megy pár gsi-s érdeklődni mondták ok. (lesznek még gumi akciók....de...pssszt!) :lol: ;)

Hajrá GSI hajrá GSI :(

Jah elérhetőség : 06-1-410-9494

Link to comment
Megosztás:

Aztec : nem .Ez ha mész kifele a városból mondjuk a szervíz úton elérsz egy OMV kúthoz ott ráhajtasz az M3-ra egyből egy felüljáró majd ahogy lejössz róla egyből az első lehetőségnél jobbra. És ott van a sarkon piros,fehér színekben. Tök kultúrált, "tiszta" hely. Még nincs is sok melójuk mert alig ismerik őket. :lol: BridgeStone gumijuk (195/50 R15) még van 12000Ft/darab áron !!!!!! Ez is tuti lehet !!!!! (zsír új)

Link to comment
Megosztás:

Bosch ablaktörlő szerintem kritikán aluli, nekem gyári van fent 2 éve és még tökéltes. Pedig utálom ha valami trutyi van az ablakon, szóval gyakran használom. :roll: Előtte bos volt, qurva drága és fél év alatt meghalt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor ezért volt anno az én gyári GSÍ felnimen is ilyen méret!Most már értem.Elvileg annak viszont a kalkulátor szerint volt sebességbeli eltérése.Vagyis átdobta a km órát!

hova dobta át? csomagtartóba? :roll:

a normál astrákra jó a 195/50R15, a gsi-re nagyobb kerék kell

Link to comment
Megosztás:

hova dobta át? csomagtartóba? :roll:

a normál astrákra jó a 195/50R15, a gsi-re nagyobb kerék kell

Hagy ne kelljenm elmagyaráznom, de te is tudod, hogy mire gondolok.Nem lehetett kapcsolatban a rugózáskomfort dologgal?Mert ugye a /55 azért v.mennyi komfortot ad, ellenben a /50-nel.Nem ilyesmi lehetett?

Link to comment
Megosztás:

Hagy ne kelljenm elmagyaráznom, de te is tudod, hogy mire gondolok.Nem lehetett kapcsolatban a rugózáskomfort dologgal?Mert ugye a /55 azért v.mennyi komfortot ad, ellenben a /50-nel.Nem ilyesmi lehetett?

nem ezért került rá nagyobb átmérőjű kerék gyárilag a gsikre

teljesen más a nagyobb kerékkel a futás, másként viselkedik az autó

nem a komfort volt a fő cél

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok...

Laci4...olvastam a forumon,hogy sokan azt mondják vedd ki a katalizátort,na most nekem nincsen bent a katalizátor és ugyan azt csinálj a az autom mint a tied 180-200 fele kivillan a lámpa ha leveszem a gázt elaszik,és még alacson forulaton rángat is,meg néha le áll,de még nálam sem jöttek rá mi lehet... :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.