Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Raccénak van már jogosítványa?

Szerintem az a történet,hogy kiállított egy Kadettet amit még nem fizetett ki és kölcsön felnik voltak rajta.

mér elvették tőle?

egyébként nem nyert ezért nem tiltanak ki embert egy ilyen eseményről, Dininek elmondtam mivel taliztunk de le nem írom, mert nincs kedvem annyit írni.

bár megpróbálom röviden:

- zárás után Zima jéghideg XE tiltásba rugás kb 2-3 percig

- 3 biztonsági őrnek nevezett szekrény jött egyből hogy lehet menni a gecibe

- Zima rángatás

- kocsikulcs elvétel, pedig már csak be akarta zárni mikor látta, hogy izzik a levegő

- ők visszaduma

- 3 szekrény vs 20 road hogs

- Zima pislog és nyulcipő mivel kicsit össze akarták hajtogatni, Racce jön hogy mivan mivan

- kacsasrác és gyumma autója között Racce megjövetel

- bal lábbal kacsasrás srávédő berúgás

- észre se venni mivel úgy be van állva go ordibálni

- ne lökdöss bébi dzsúzzz rendőr vagyok, igazolvány elő

- szekrények, oké hívjunk igaz rendőrt

- egyik szekrény gyógyszer elgurul ott helyben csak azért nem tudtak verekedni mert 2 szekrény lefog egy szekrény, 16 road hogs lefog racce :)

- megjött cs rendező meg kitudja még ki

- mindenki mond mindent addigra zima már a bejáratnál kb

- mi el, kacsa gondolom másnap észrevette hogy oda a sárvédő, direkt nem szoltunk neki ebben a szuper hangulatban

- másnap kitudja ki mehetett be és ki volt kitiltva, szerintem jövőre két személy tuti nem rakhat ki autót

Link to comment
Megosztás:

?

mer a leömlő megakad a villamossínen vagy a nyomvájúban és a hátsó ablakon repül ki a motor, ha már egy 5 cm-es fekvőrendőrön is leér még a lökös is......

Raccénak van már jogosítványa?

Szerintem az a történet,hogy kiállított egy Kadettet amit még nem fizetett ki és kölcsön felnik voltak rajta.

Mindenesetre szerintem egyáltalán nem menő ilyen nyílvános helyen bebacva randalírozni.

mér nincs fetrengős smile :D :D :D

hozzáteszem ezt én így láttam/hallottam, de az első két szóváltás hogy mi volt pontosan nem tudom mert beszélgettem mással, lehet Zima csak visszakérdezett de a köcsög szekrény már amúgy is szteroidtól fűtött volt

jóvanmá nem kell mentegetőzni futottak oszt kész

Link to comment
Megosztás:

Azért remélem Kacsa megússza telifény nélkül :unsure: :unsure:

Ma találkoztam Kacsával!

Nem is tudott a hupszról, csak másnap tudta meg... Nem úszná meg, mert nem tudják ugyan úgy visszafújni a sárvédőt. Egyelőre úgy néz ki, hogy valahogy visszanyomják a huplit, amint megtört a festék is, és kap rá lakkot aztán ennyi...

Link to comment
Megosztás:

Ma találkoztam Kacsával!

Nem is tudott a hupszról, csak másnap tudta meg... Nem úszná meg, mert nem tudják ugyan úgy visszafújni a sárvédőt. Egyelőre úgy néz ki, hogy valahogy visszanyomják a huplit, amint megtört a festék is, és kap rá lakkot aztán ennyi...

direkt nem lett elmondva neki, de érdekes lesz hogy visszanyomják, eléggé bepókhálósodott az

Link to comment
Megosztás:

Ma találkoztam Kacsával!

Nem is tudott a hupszról, csak másnap tudta meg... Nem úszná meg, mert nem tudják ugyan úgy visszafújni a sárvédőt. Egyelőre úgy néz ki, hogy valahogy visszanyomják a huplit, amint megtört a festék is, és kap rá lakkot aztán ennyi...

Majd legközelebb megnézi szegény,hogy hová parkol. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.