Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Aki mondja másra az mondja magára... :lol:  :lol:

de tényleg köcsög vagyol mert erre direkt megkértelek

akkor még mondtad is nem rossz de nem kell ilyen....

most meg...

persze tom pénz beszél, Anti offol és mindent felvásárol

csak a szomorú az h akkor ilyen lesz Tom barátnődnek is

meg mindenkinek

és akkor majd a gyári lesz egyedi ;)

akor is kancsó vagy 8)

Link to comment
Megosztás:

A fenti csak a jobbos, balra veszek full fehéret... :lol: :lol: ;)

Töki!

Azt hiszem ezt már kitárgyaltuk, hogy egyedi úgy sem lehet az autód, mert ami van a piacon és az idő végeztével olcsóbb is lesz annál több verdán fogod meglátni... :roll:

Nem tudom még a hátsó lámpát amúgy egyenlőre előlre kéne valami...

Nekem tetszik a gyári hátsó is... :wink:

Link to comment
Megosztás:

Töki az ÍRNI ugye hosszú í.... :lol:  :lol:  

Pöcs... :wink:  ;)  :(  

Legalább figyelnél mielőtt szövegelsz... :wink:

na jó ennek fele sem tréfa

most elmejek rájakát simogatni

utána ha meetingelünk Antalka akkor lesz ne mulass

szétcsaplak báz

vagy szólok SXPnek hogy fogjon le én meg térddel dirrrrr mint múltkor savoyánál...

Link to comment
Megosztás:

Na ma lett tele a f@szom...

Nemrég panaszkodtam, hogy alkalmanként az autó leáll, de pici idő múlva újraindul.

Elindultam reggel otthonról, nagyvárad térnél elkezdtem gondolkodni, hogy vajon autóval, vagy békávével menjek tovább. Végül az autó döntött: megállt, és a francnak sem akart újraindulni. Elment több lámpányi autó, köztük két rendőr is, én álltam vészvillogva a középső sávban, mindenki szart rám, maximum dudáltak. Ez a pesti logika. Végül jött egy tűzoltó autó, kiugrott belőle négy markos tűzoltó, ők feltoltak egy járdaszigetre (ezúton is köszi), majd háromszög ki, lezártam a kocsit, és mentem a dolgomra. A munkám k jól sikerült: amit két óra alatt kellett volna megoldanom, azt sikerült öt órán át csinálni...

Délelőtt szerelőt megtelefonáltam, megyek négyre.

Kábé kettőkor értem vissza a kocsihoz, beindult, egy darabig ment is szépen, mire megmelegedett, megállt (Hősök tere). Tíz percig állt, majd újraindult. És így tovább kilométerenként mentem, egészen a Moszkva térig (szumma egy óra alatt oda is értem, közben többször akartak fejenb@szni, dudáltak, anyáztak, stb.). Moszkva tértől öt perc alatt felértem a szerelőhöz: no, menjünk köröket, majd ha leáll, akkor rámér egy-két cuccra, biztos kontaktos valahol. Hát nem állt le. Bejártunk egy kisebb erdőt, körbeautóztunk édes kettesben a Budakeszi úttól Kőbnyára a börtönökig, onnan Nagykőrösi út, majd vissza a Budakeszi úthoz. Mindeközben nem állt le, ment mint a rakéta...

Hát, eredményes nap volt... Bezzeg apámat a dácsiája sosem hagyta ott! Mindig szarul, de mindig ment!

A srác gyújtásmodulra gyanakszik. Nincs valakinek egy kölcsönbe, hogy járjak vele pár napot? Megköszönném.

Link to comment
Megosztás:

Na ma lett tele a f@szom...

Nemrég panaszkodtam, hogy alkalmanként az autó leáll, de pici idő múlva újraindul.

Elindultam reggel otthonról, nagyvárad térnél elkezdtem gondolkodni, hogy vajon autóval, vagy békávével menjek tovább. Végül az autó döntött: megállt, és a francnak sem akart újraindulni. Elment több lámpányi autó, köztük két rendőr is, én álltam vészvillogva a középső sávban, mindenki szart rám, maximum dudáltak. Ez a pesti logika. Végül jött egy tűzoltó autó, kiugrott belőle négy markos tűzoltó, ők feltoltak egy járdaszigetre (ezúton is köszi), majd háromszög ki, lezártam a kocsit, és mentem a dolgomra. A munkám k jól sikerült: amit két óra alatt kellett volna megoldanom, azt sikerült öt órán át csinálni...  

Délelőtt szerelőt megtelefonáltam, megyek négyre.  

Kábé kettőkor értem vissza a kocsihoz, beindult, egy darabig ment is szépen, mire megmelegedett, megállt (Hősök tere). Tíz percig állt, majd újraindult. És így tovább kilométerenként mentem, egészen a Moszkva térig (szumma egy óra alatt oda is értem, közben többször akartak fejenb@szni, dudáltak, anyáztak, stb.). Moszkva tértől öt perc alatt felértem a szerelőhöz: no, menjünk köröket, majd ha leáll, akkor rámér egy-két cuccra, biztos kontaktos valahol. Hát nem állt le. Bejártunk egy kisebb erdőt, körbeautóztunk édes kettesben a Budakeszi úttól Kőbnyára a börtönökig, onnan Nagykőrösi út, majd vissza a Budakeszi úthoz. Mindeközben nem állt le, ment mint a rakéta...

Hát, eredményes nap volt... Bezzeg apámat a dácsiája sosem hagyta ott! Mindig szarul, de mindig ment!

A srác gyújtásmodulra gyanakszik. Nincs valakinek egy kölcsönbe, hogy járjak vele pár napot? Megköszönném.

Halli!

Sárga pilács nem égett?

Modul: nézd meg mi a száma. vmi 004 422 352 ilyesmi formátumnak kellene lennie. (a számokat csak úgy írtam)

Megnézem én is az enyémet és kitalálunk vmit.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.