Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Bakker... felébredek... és esik...Nálunk kb 8 cm-nél tart... bár még kint nem voltam... de Detti autózott egyet... Azt mondja, hogy sehol nincs takarítva... se főút, se semmi... hát még is meglepte a hó a kotrókat... :omg: Kb 20-al lehet menni, mert porhó van, és csúszik... lehet mindjárt elindulok, hogy este 7-re beérjek... :blink: :goofy:

Link to comment
Megosztás:

Bakker... felébredek... és esik...Nálunk kb 8 cm-nél tart... bár még kint nem voltam... de Detti autózott egyet... Azt mondja, hogy sehol nincs takarítva... se főút, se semmi... hát még is meglepte a hó a kotrókat... :omg: Kb 20-al lehet menni, mert porhó van, és csúszik... lehet mindjárt elindulok, hogy este 7-re beérjek... :blink: :goofy:

Tényleg nem takarítják, 7-es úton áll a hó(pedig annyira nem mellékutca)

Nálunk is csak a Niki mert elmenni kocsival itthonról :smartass:

De ugye a vectrával mész dolgozni????

Link to comment
Megosztás:

Bakker... felébredek... és esik...Nálunk kb 8 cm-nél tart... bár még kint nem voltam... de Detti autózott egyet... Azt mondja, hogy sehol nincs takarítva... se főút, se semmi... hát még is meglepte a hó a kotrókat... :omg: Kb 20-al lehet menni, mert porhó van, és csúszik... lehet mindjárt elindulok, hogy este 7-re beérjek... :blink: :goofy:

engem már hívtak h eltúrhatnám a havat az astrával
Link to comment
Megosztás:

jah kicsit nekem is csúszott..amikor meguntam a hátsókerékhatást ráhúztam a 4x4-et :smartass:

Jó dolog a 4x4, de megállni azzal sem lehet előbb mint a 2wd-vel... :pinch: Legtöbbször amúgy pont awd-ket lehet látni lehányva az út széli árkokban... mert azt hiszik azért mert minden kerék hajt akkor királyság van... aztán jön a féktáv, és hopp... A Subaru jobbat tudott indulni még hóban is, mint ahogy meg tudott állni...

Link to comment
Megosztás:

Jó dolog a 4x4, de megállni azzal sem lehet előbb mint a 2wd-vel... :pinch: Legtöbbször amúgy pont awd-ket lehet látni lehányva az út széli árkokban... mert azt hiszik azért mert minden kerék hajt akkor királyság van... aztán jön a féktáv, és hopp... A Subaru jobbat tudott indulni még hóban is, mint ahogy meg tudott állni...

bubu nagyon jókat indult hóba meg esőbe :wub: :wub:

Link to comment
Megosztás:

Nem is megyek gyorsabban vele mint ha 2wd lenne. Csak sokkal biztosabban lehet haladni vele. indulás nagy emelkedőn is gond nélküli és nem csapkodja annyira a seggét kanyarban sem - ha nem akarom :D

Sajnos nem téligumi van az autón hanem AT-s ... ezért is óvatoskodom...

Link to comment
Megosztás:

Egyébként tényleg döbbenet.....egy hete mindenhonnan dől az infó, hogy jön a világvége meg a pusztulás, de hókotrót én is csak a havazás ELŐTT láttam amikor szórta az útra a cuccot :D

Egyébként nagyon kipróbálnék ilyenkor egy 4x4-et, hogy milyen lehet :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.