Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ez az osztómű mindent kibír valamiért... mindenkinek mindig széthullik...nekem valamiért nem...pedig kapott ez anno szépeket Lacházán... meg utcán, meg bármikor amikor beleültem :icon13: :icon13:

Szóval, már beteljesítette amiért a világra jött, a többi innen már csak ráadás... :D

http://img.carstyling.hu/usercars/00/00/18..._1240391695.jpg

besz@rás, hogy milyen szép a fehér a másik pályán :lol: :D :devlish: :devlish:

Link to comment
Megosztás:

no akkor hátha itt is érdekel vkit:

sziasztok,

eladok mindenemet a C vel együtt. akit érdekel vmi az szoljon...

c caravan, 1,5 év müszakival - 350e

schmidt 8,5-9,5x15 új gumikkal - 250e

ohc getrag 240 - 45e

leömlő XE hez - 20e

caravan/city nagyhid komplett - 50e

manta 1.8 karter

manta 1.8 ohc motortarto 20e

85/70-es ültetőrugószett 40e TÜV papiral, teljesen új

forszámos óra 15

kadett sr 4 óraegység, konzol nélkül 20e

van még biztos valami...

üdv,

Lanti

lantosl@gmail.com

06704556717

sárga privi

Link to comment
Megosztás:

Ez az osztómű mindent kibír valamiért... mindenkinek mindig széthullik...nekem valamiért nem...pedig kapott ez anno szépeket Lacházán... meg utcán, meg bármikor amikor beleültem :lol: :D

Szóval, már beteljesítette amiért a világra jött, a többi innen már csak ráadás... :devlish:

http://img.carstyling.hu/usercars/00/00/18..._1240391695.jpg

Ja persze, virsli téligumikon, amikre indulás előtt babasampont kentél, persze hogy nem tapad be rendesen. :devlish: :icon13: :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Most lehet nagy hülyeséget kérdezek de bevállalom :devlish:

Ha tankoláskor leveszem a tanksapkát -ami nem árt ugye- mindig rohadt nagyot sziszeg. Nem azért mert nem megy a szellőztetőm ? 80 literes tankból kb 20-25 liter szokott hiányozni mire tankolok...

Nekem is sziszegett a Bubu...főleg nyáron... de nem foglalkoztam vele...szerintem a lefújóból maradt ott mindig némi visszhang...de hogy nálad mi lehet??? :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem is sziszegett a Bubu...főleg nyáron... de nem foglalkoztam vele...szerintem a lefújóból maradt ott mindig némi visszhang...de hogy nálad mi lehet??? :lol: :D

lol

ráadásul akkor a kesztyűtartó alatti polcot el is lehet felejteni, mert annyira nagy, hogy kell a hely :devlish: :devlish:

lool

:icon13: :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Ha tankoláskor leveszem a tanksapkát -ami nem árt ugye- mindig rohadt nagyot sziszeg. Nem azért mert nem megy a szellőztetőm ? 80 literes tankból kb 20-25 liter szokott hiányozni mire tankolok...

De. Patyi megcsinálja pikkpakk :D

Én ma egész nap a futóművesnél voltam. Húz jobbra a kocsi, pedig be lett állítva. Megcserélték az első két kereket, hopp onnantól balra húzott. Most átcserélték a balhátsót a jobbelsővel, és megfordították rajta a gumikat. Jobb lett de nem tökély. Vehetek két új gumit :lol:

Link to comment
Megosztás:

De. Patyi megcsinálja pikkpakk :devlish:

Én ma egész nap a futóművesnél voltam. Húz jobbra a kocsi, pedig be lett állítva. Megcserélték az első két kereket, hopp onnantól balra húzott. Most átcserélték a balhátsót a jobbelsővel, és megfordították rajta a gumikat. Jobb lett de nem tökély. Vehetek két új gumit :lol:

Patyi már megcsinálta a szellőztetőt...legalábbis azt mondta hogy jóóóó :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.