Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Asszem talán Kosztolányi Édes Annájában volt, hogy nem szerette a kalácsot. Persze, hogy nem, minek szeresse amikor olyat úgyse ehet..

Látom van aki elolvasta a kötelező olvasmányokat... :lol:

Egyáltalán nem erről van szó drága barátom, akkor sem kellene ilyen nékem, ha ingyé adnák. :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem így is szép... Ez a tükör már nem kirívó a GSI-ken, toldat teljesen kulturált, rács meg azért van, hogy ne üsse szét a coolert az első kavics... :D

Minden 2.ik GSin ilyen tükör van, szerintem Facelift után gyári tükör szebben áll neki ( abban még látni is lehet, az M3 tükörrel ellentétben ) a kopoltyú rácsozására gondoltam egyébként. A lökösben elfér. :lol:

Link to comment
Megosztás:

egyébként az 5x110 is jó volna, ha az összes audinak nem 57-es agymérete lenne.. de majd találok valamilyen felnit....

De mire kell a kékfekete? Mert ha tényleg csak csapatni akarsz akkor hagyd rajta a calibra felnit és vegyél rá r888-at....16-osban még talán meg is lehet fizetni :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.