Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát Én szerintem negyed ekkora gázon nem mernék itt lefelé menni, az hót ziher. Eléggé félelmetes pályának tűnik. Mondjuk sebességet nem látunk hogy mennyivel megy, de 4es teligáz az olyan 170-180 körül tuti lehet. :D

Egyébként a srác azt írja hogy a versenyszilent és a Toyo gumin kívül minden gyári. :devlish:

Volt ott 5 nyél is, de szerintem sem vészes.

Mondjuk a futómű dőlése és bólintása még így is úgy tünik nekem, hogy nem gyári, de lehet csak a felvétel csal. :lol:

Amúgy jól tolja a srác, bár lenne annyi pénzem, hogy építhetnék egy pályázós autót és kijárhatnék ilyen pályákra csapatni... :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Mindenki ezzel jön. Vegyél egy hátsókerekes autót és mutasd meg hogy kell ezt. Mindenki Sumaher errefelé... :lol: :devlish:

Éppenséggel lenne egy hátsókerekes, ha elmenne a Veki... :D

Egyébként meg nem kéne a lelkedre venni, megszokhattad volna már a vérszívást! :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Éppenséggel lenne egy hátsókerekes, ha elmenne a Veki... :lol:

Egyébként meg nem kéne a lelkedre venni, megszokhattad volna már a vérszívást! :devlish:

Bimmer,merci vagy valami rizsrakéta?

Van a környéken egy kocka skyline néha elgondolkozom milyen jó lenne,de múltkor a gyerek ilyen robbantott ábrákat mutogatott az autósboltba,hogy ilyen-olyan cikkszámmal kéne neki ez meg az,de azt mondták esélytelen. Szóval erősen elment a kedvem az ilyen egzotikumoktól. Mondjuk ebay-ezni azt meg lehet tanulni velük az tuti. :devlish:

Inkább vett szerencsétlen spuri-t meg egy pár csodaszert hátha attól jobb lesz. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.