Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

fakkk :x

nem a vizhőfokjeladó volt meghalva hiába irta ki a tech1, hogy a -38fokos a viz, hanem valahol valami kábellel lesz a problem...most jol ki kell belezni a verdát, mindent végignézni, kimérni

pedig csak egy vezérléscserének indult..... :?

Patyi:

"Az ültetést meg gondold meg, jár ide olyan gsis akit alig bir beállni a garázsba, mindenhol alá kell deszkázni, hogy be tujon mászni"

vajon kire gondolt?? :shock: :roll: :roll: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

igen 8)

Ehh szóval te csaptál le rá :wink: :lol:

MOndjuk igy megoldotál egy filozofálást.. már egy ideje filózok ültetésen.. de sokszor hozza úgy az élet, hogy azt mondom dejó hogy nincs leültetve...

Igaz, néha fordítva is.. :lol:

Holnap ha fel tudok ébredni,megyek én is a sráchoz.. le stipistopiztam a két dunlop gumit.. meg a 4 gsi rugeszt.. rémélem tényleg jó állapotban vannak.. ennyiért sztem nem drága.. nekem meg vmikor ugyis ki kellene cserélnem a bal első törötett. A gumikról meg ne is beszéljünk :? :oops:

Meg érdekelt volna a full kipuff, de állitólag vkinek kellene a hátsódob. Nekem meg szintén pont az lenne a legérdekesebb. Pláne ha tényleg gyári és jó állapotú.. mondjuk a közép se lenne rossz, az is rohad...

Meg még meglássuk miből élünk.. hátha találok vmi finomságot... :wink:

Link to comment
Megosztás:

Vajon mennyit csal a 16 os kerékel a kilóméteróra? :roll:

Mert megnéztem mi ujság végre........ :wink:

Pont sokat :lol:

nekem anno első próbára állítólag 250et mentem :lol:

te Ádám mit kerestél a 13ban? Ha lett volna ídőm megállok de csak rohanva konstatáltam h itten vagyol...

Link to comment
Megosztás:

warwolfé :lol:

Ehh.. grrr :wink: :lol: Akkor ha egyben van, marad a középdob... az is több mint a semmi.. pedig örültem h gyári :wink:

Nemtom, nekem bejött.. igaz, hangja nem sok, de jól el van találva sztem. Nyomaték stb.. na sebaj... egyenlőre még kitart a belső lemezréteg :lol: :lol:

De akkor a katit nem viszem el.. :lol: és a középért se adok 3-4nél többet :lol: pláne h nem is tom milyen állapotú...

Remélem legalább a gumeszek még meglesznek.. meg a rugó.. bár a rugó se annyira fontos.. de ha a gumi a 2020as, és jó állapotú(csak ne legyen szálszakadt) akkor megéri... gondolom..

Link to comment
Megosztás:

Pont sokat :lol:

nekem anno első próbára állítólag 250et mentem :lol:

te Ádám mit kerestél a 13ban? Ha lett volna ídőm megállok de csak rohanva konstatáltam h itten vagyol...

pont semennyit, csak váltóméretet kell rárakni, bazz! :wink:

ne oltsd már itt az embereket a hülyeségeddel :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.