Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Kész a kecó juhú, igaz a konyhabútor még nincs befejezve, de hétvégén végre hazaköltözés lesz.

küldtem cégesre mélt, megkaptad gecó?

ezt a csokismüzliutánibarnakaki színt nagyon el kellene már felejteni......konkrétan olyan az autó mint egy nagy darab sz@rkupac

:lol: ;)

ha név nélkül írtad volna ezt akkor is egyből tudnám hogy te voltál :) :)

Link to comment
Megosztás:

Pont ezért fényeztem le magamnak 50eFtból, mint egy fényező min200ból. Hogy ne kelljen sajnálni a fényezését :lol:

A fényezést én sem sajnáltam, hát most képzeld el a srác hogy szarik rá :)

jahogyja, az szorgalmi feladat volt....ezt nem tudtam ;)

De ahogy látom osztott költségvetés van, mert két rajtszámmal indulnak ketten :)

Link to comment
Megosztás:

Szerencsére nem cső robbant szét,hanem a bilincsnél csúszott le. Lehet hogy motorcsere után nem lett rendesen visszarakva -ha le lett szedve. Amúgy meg nem tudok mit csinálni mint röhögni. Amiért aggódtam az a hűtőm mert nagyon szarul néz ki. Ki az egyenes oldala olyan szép íves....

Link to comment
Megosztás:

Van azért hasonlóan kemény....

image001.png

Bár inkább fárasztó! ;)

Szegény Gelko.. tényleg szeret téged az a kocsi.. szereti ha mindig vele foglalkozol... foglalkoznak.. kiharcolja magának :lol:

am: megint jó kis széllökések vannak... remélem nem bontja le a házat :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.