Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

:lol: Lacival ugy csináltuk egyszer az ő autójával egszer az enyémmel mentünk a suhanásra :lol: :lol:

Hjajj de jó lenne.......most kedvem támadt egy kis "csapatásra" :lol:

Aztec képzeld multkor elvittem a Jano dob-hoz a kocsit,hogy cseréljék ki a tűzkarikát erre a srác lemászott a kocsi alá elővett egy pasztát és bekente a tűzkarika körül majd mondta semmi baja a kipufnak csak igazítani kellett rajta.............mire hazaértem máj kifujt ismét most meg lassan elhagyom vagy nemtom mi van de valami csörög,rezonál a kipufban. (remélem nem a katalizátor darabjai) :lol:

Janóéknál érdekes volt ez a megoldás pedig eddig nem volt még velük gond. Hmmmmm.........tud valaki egy jó kipuffogóst? :wink:

Link to comment
Megosztás:

Biztos nem adtál nekik kenőpénzt... :wink:

ááá neeem erről one szó.

Van aki ott úgy érzi övé a bolt s mikor durcizik akkor direkt flegmázik...

nem említeném példának kopasz barátunk...

aki tuggya kiről one szó tuggya mé mondom

anno odatelóztam és x munkára Robival lebeszéltem 70 dodót, majd átcsörögtem a műhelybe h nekik mikor jó és ott már 120ról volt szó, ekkor szóltam először Robinak h csinájjon vmit a M**ivel, mert asziszi 300% infláció one :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.