Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

De jó lenne 50et fizetni a fűtésre úgy hogy hideg van és Dettit csak a rotival lehetne kiengedni az utcára mert a helyi erők ott nem markolnak hanem kötexenek.

Csak jobb így..

Nem hiszem,hogy vissza tudnék költözni,,,zaj van,köcsögök az emberek :D Khaosz se bírná a tömeget,vagy a tömeg nem bírná őt :D

Tényleg nagyon szép, bár én hiányolok pár szép nagy fát, mert anélkül egy kicsit üres szerintem :P

Be volt tervezve,de elfogyott az idő.Tavasszal lesz 2 ilyen fa :P

255_gomb-szivarfa-catalpa-bignonioides-nana-kert.jpg

Link to comment
Megosztás:

Be volt tervezve,de elfogyott az idő.Tavasszal lesz 2 ilyen fa :D

http://www.arsnatura.hu/gallery/pictures/2...s-nana-kert.jpg

Mielőtt még fatális hibát követnél el jelzem hogy ennek a fának a gyümölcséből nem lehet pálinkát főzni.

Továbbá hogy meggyfát szinte bármilyen méretben tudok adni ingyen és bérmentve, nem győzzük irtani a kertben XVIban

Link to comment
Megosztás:

Mielőtt még fatális hibát követnél el jelzem hogy ennek a fának a gyümölcséből nem lehet pálinkát főzni.

Továbbá hogy meggyfát szinte bármilyen méretben tudok adni ingyen és bérmentve, nem győzzük irtani a kertben XVIban

Gyümölcsfa nem kell....csak a sz@pás van vele :P

Ez azért jó,mert se termése,se virága,csak a leveleket kell össze szedni ősszel :D

ui:ha esetleg meggondolnám magam,szólok :D :P

Link to comment
Megosztás:

Mielőtt még fatális hibát követnél el jelzem hogy ennek a fának a gyümölcséből nem lehet pálinkát főzni.

Továbbá hogy meggyfát szinte bármilyen méretben tudok adni ingyen és bérmentve, nem győzzük irtani a kertben XVIban

Rózsabokrot cserélek jó állapotú tujára :D

Link to comment
Megosztás:

Bár néha vissza sírom a panelt. :D

Ilyet nem mondunk, még ha így is van... :D :P :P

Szép lett István!!! Ügyesek vagytok!!! Mi majd jövőre kertezünk, bár nem tudom még, hogy mennyire merüljünk bele... kerti csapért mikor mehetek??? :D

Ilyen kicsi leylandit nem szabad csak tavasszal elültetni, vagy be kell mind bugyolálni télire, mert rögtön megfagy... :D

Link to comment
Megosztás:

Jó lett a kert, de most akkor a fű másodszorra van elvetve? A tujákra megvan a megoldás, hogy a kutya ne tegye tönkre a pisiléseivel?

Nálunk a kb 70 darabból kettőt pisilt ki, bár az sem biztos, hogy miatta pusztult ki... gondolom nem egy helyre jár pisilni mindig és így a sok tuja között eloszlik a cucc, és kevésbé bántják, mintha csak 3 db lenne, és folyamatosan kapnák az ívet...

Coupe!

Locsold sokat, a közepét ne nyírd majd később az oldalát a felső főágat csak akkor ha elérte a várt magasságot... :D

Link to comment
Megosztás:

Bálint gazda! :D

Hát anno jól körüljártam ezt a témát, mert én nagyobbakat vettem, nem kis meló, hogy elültesd őket jól, és nem akartam beszopni... én 60 cm körülieket vettem anno, és most a ház mögötti árnyékos részen 1.5 m körüliek a napos részen pedig végig 2.5 méteresek... tavasszal már nyírom, hogy bokrosodjon... :P

Link to comment
Megosztás:

Jó lett a kert, de most akkor a fű másodszorra van elvetve? A tujákra megvan a megoldás, hogy a kutya ne tegye tönkre a pisiléseivel?

Mikor ide költöztünk,már egyszer megcsináltam...de azóta sok minden változott.....Deofil a megoldás kutyapisire :D

Ilyet nem mondunk, még ha így is van... :P :P :D

Szép lett István!!! Ügyesek vagytok!!! Mi majd jövőre kertezünk, bár nem tudom még, hogy mennyire merüljünk bele... kerti csapért mikor mehetek??? :)

Ilyen kicsi leylandit nem szabad csak tavasszal elültetni, vagy be kell mind bugyolálni télire, mert rögtön megfagy... :D

A tuja 1.5hónapja el van ültetve,simán el lehet ültetni nem lesz semmi baja.Mivel szerencsém volt,a jó idővel,már elég sokat nőtek is :D :D Tarrnak se volt sokkal nagyobb és nála is bírták a telet.Ha mégse akkor buktam 30e-ft-ot,annyi belefér.

A kerti csap le van betonozva..... ;) így térkővel körbe sokkal jobban tetszik :D

Link to comment
Megosztás:

Rohadt unalmas volt, nyomába sem ér a régieknek...

A folytatások mindig ilyenek általában, de én még kivárok, hátha lesz belőle még valami. Most is volt pár jó beszólás, főleg amikor Winkler tesztelte a Mini-t. :P

Szóval még lehet belőle valami, a remény hal meg utoljára. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.