Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát a kecódolog nem olcsó... én ezért csináltam mindent saját kezűleg... csomót spóroltam... :D

de a panelba te martál betont a kábeleknek? én életembe nem szedtem ki ajtót úgy hogy másik megy a helyére és még csukódik is, max Dinynek segítettem, vízvezetékelést sem csináltam és naggyából azt se tudom milyen anyagok kellenek ezekhez a dolgokhoz. máshoz értek valamennyire de az építőipar.....

Link to comment
Megosztás:

:P :P :D :D

Új élmények??? Hát ezt ettől ne várd... :D :D

Az is élmény ha befér a babakocsi meg a kutya egymás mellé a csomagtartóba :)

Tegnap nem néztem fronterát....megbeszéltem az emberrel hogy f7köül találkozunk de elötte hív hogy mikor pontosan. n7kor hív h ráér és menjek ki a XV.kerbe....mondom fasza mert akkor pont sötétedésre érek oda :D

Aztán meg mondta hogy neki nem lesz ideje elvinni sehova sem átnézetni....mondom akkor meg sem nézem...

válasz : akkor van :D

Link to comment
Megosztás:

Az is élmény ha befér a babakocsi meg a kutya egymás mellé a csomagtartóba :P

Tegnap nem néztem fronterát....megbeszéltem az emberrel hogy f7köül találkozunk de elötte hív hogy mikor pontosan. n7kor hív h ráér és menjek ki a XV.kerbe....mondom ######a mert akkor pont sötétedésre érek oda :D

Aztán meg mondta hogy neki nem lesz ideje elvinni sehova sem átnézetni....mondom akkor meg sem nézem...

válasz : akkor van :D

hátezkész :D :P

Itt tényleg mindenki fordítva és fejjel lefelé ül a lovon? Aztán meg meglepődik ha csak lóf@szt kap a képébe?

Link to comment
Megosztás:

hátezkész :P :D

Itt tényleg mindenki fordítva és fejjel lefelé ül a lovon? Aztán meg meglepődik ha csak lóf@szt kap a képébe?

Az emberek nem akarnak autót eladni és nem kell nekik a pénz....lehet kereskedőtől jobb autót venni :D

Pilisvörösváron van egy Galloper azt kéne még megnézni :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.