Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nem lenézni akartalak titeket. Csak nem mindenki tud arról hogy hol is voltatok és miért és mennyi ideig és ja. Aztán fél mondatokból meg nehéz rájönni. :D

Hátsóhíd, műszeregység, stabrúd, mocitartóbakok... meg persze meki... :) Németország, és jöttünk mentünk...

Mondjuk sokat nem voltunk Németországban, mert még végsebességet sem tudtunk nézni a skodrincson, pont annyit kellett menni az autóbánon... :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nem lenézni akartalak titeket. Csak nem mindenki tud arról hogy hol is voltatok és miért és mennyi ideig és ja. Aztán fél mondatokból meg nehéz rájönni. :)

igen,

találtam kint nagy C hidatcaravánhoz, amit ithhon nem lehet kapni.. posta nagyon sok lett volna ezért elmentünk érte Antival..

hoztam még forszámos műszeregységet

nagymotoros stab rudat.. (ez si marha ritka)

meg motortartóbakot 1.8s mantáét..

enniy kb

Link to comment
Megosztás:

mert más mint a limo/coupe hátsóhídja...

és csak 1.6osba volt.. ami talán itthon nem is volt..

és csak ebbe fér bele a manta sper...

A lényeg, hogy amíg én a C alá beraktam egy Manta komplett hidat, ez oldalanként két cm-vel szélesebb... Lanti ezt szerette volna elkerülni, és erre csak ez a megoldás... :)

Link to comment
Megosztás:

caravánba nem volt, csak coupe-ba és mint említettem annak más a hátsó hídja :D

jah igaz, más kasztni...viszont az a két centis szélesítés nekem egyszerűbbnek tűnik mint kikocsikázni Jürgenhez....szerintem Szabi már úgyis alig várja, hogy ismét dolgozhasson egy kicsit a C-n :)

Link to comment
Megosztás:

jah igaz, más kasztni...viszont az a két centis szélesítés nekem egyszerűbbnek tűnik mint kikocsikázni Jürgenhez....szerintem Szabi már úgyis alig várja, hogy ismét dolgozhasson egy kicsit a C-n :)

igen, a 9,5" ET-6-hoz még 2 centi nem oszt...

ez igy a jobb megoldás... amúgy van nagy c hidam is limo/coupe-é.. azt is át lehetett volna alakítani,, de jobb így :D

Link to comment
Megosztás:

Ja egyébként asszonynak mondtam tegnap, hogy milyen kis rendibendi voltál, hogy kijöttél azért, hogy vigyél és erre mondta, hogy tényleg csak azért jöttél, és akkor őt mért nem vitted , gyere ki most is stb. :) Aztán este már bubukat nézett a használtautón, de 210Le azt mondta azért nem éri meg elcserélni a Bocit :D :D

Link to comment
Megosztás:

akkor már tudol róla? Á mondom nem hívlak míg Pista nem szólt :D , azért mondtam is Pittának ha hív mondja meg én adtam astra kulcsot te adjál bubut és szőribe elcseréljük :D :D

:lol: ;)

De hihetetlen a csávó... két napra kapja költsön a combinót, első nap a hátsó zárat teszik tönkre, aztán meg valahova eltűnik a kulcs fele... a... :)

Nálam érdekes módon sose történnek ilyenek... én csak mocit tudok kinyírni, ilyenekhez nem értek... :) :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja egyébként asszonynak mondtam tegnap, hogy milyen kis rendibendi voltál, hogy kijöttél azért, hogy vigyél és erre mondta, hogy tényleg csak azért jöttél, és akkor őt mért nem vitted , gyere ki most is stb. :) Aztán este már bubukat nézett a használtautón, de 210Le azt mondta azért nem éri meg elcserélni a Bocit :D :D

:D :lol: ;) :)

Kimennék... ezen ne múljon... de sajnos éjszakás leszek... :lol: Jövő héten viszont... :D

Link to comment
Megosztás:

:D :D

De hihetetlen a csávó... két napra kapja költsön a combinót, első nap a hátsó zárat teszik tönkre, aztán meg valahova eltűnik a kulcs fele... ######a... :)

Nálam érdekes módon sose történnek ilyenek... én csak mocit tudok kinyírni, ilyenekhez nem értek... :D :lol: ;)

hát ki mihez ért :) :D

Asszonynak nem mondom a jövő hetet mert akkor addig engem fog nyúzni, hogy tuti jössz e meg stb. Kész ez a nő, mindíg gyorsabb autót akar. Már a Bociba is letet akar de persze ne legyen drága mert gyerek is kéne :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.