Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ez nem a magyar szemét.....

És biztos cigányok rakják össze nem? :)

Ugyanazokból az alkatrészekből vannak összerakva és az európai beszállítói alkatrészek minősége is megegyezik a Japánéval.

A hajtáslánc pedig onnan jön még mindig.

Nem értem miért kell lefikázni valamit amiben nem vagy 100%-ig biztos. :D

Link to comment
Megosztás:

Írtam az állást keresek topicba, ha valaki tud esetleg valamit, nagyon megköszönném! :)

http://www.opelforum.hu/index.php?showtopi...mp;#entry820787

Köszi szépen! :D

Esetleg kérdezd meg MVOK-oss Dedeó Gyulát neki van egy bazi nagy műhelye. Hátha épp keres embert.

Ha meg nyitsz egy saját műhelyt én tuti oda fogom hordani a kocsit :D

Egyébként üdv a nagyfaluban :D

Link to comment
Megosztás:

Ha meg nyitsz egy saját műhelyt én tuti oda fogom hordani a kocsit :D

Egyébként üdv a nagyfaluban :D

Patyi aszonta kiadná kétkilóért mert a töke tele van az egésszel :D

még annyit hozzátennék, hogy lehet itt több a lehetőség és minden közelebb van, de a vidék sokkal élhetőbb, ott kevesebb a depis ember. De azért sok szerencsét, és üdv itt :)

Link to comment
Megosztás:

Patyi aszonta kiadná kétkilóért mert a töke tele van az egésszel :D

még annyit hozzátennék, hogy lehet itt több a lehetőség és minden közelebb van, de a vidék sokkal élhetőbb, ott kevesebb a depis ember. De azért sok szerencsét, és üdv itt :)

Köszi. :D

Nem végleges, max egy év, aztán go külföld egy darabig. :D

Link to comment
Megosztás:

Esetleg kérdezd meg MVOK-oss Dedeó Gyulát neki van egy bazi nagy műhelye. Hátha épp keres embert.

Ha meg nyitsz egy saját műhelyt én tuti oda fogom hordani a kocsit :D

Egyébként üdv a nagyfaluban :D

Igazából nem feltétlenül szeretnék szerelőként dolgozni, de persze előbb csinálnám azt, mint hogy elmenjek pizzafutárnak. :D

Jó lenne a szakmámban dolgozni, vagy valami hasonlót, esetleg a nyelvtudásomat hasznosítani.

De hát mint tudjuk, az élet nem kívánságműsor, azt kell csinálni, amire épp akad lehetőség :lol:

Köszi. :)

Link to comment
Megosztás:

Ember tervez, Isten végez.

A távolság olyan mint a szél. A kis lángot elfújja, a nagyot felszítja.

Ez oké, de mielőtt együtt nekivágunk a világnak, szerintem jó ötlet, hogy előtte belevágunk egy ilyenbe, mert ha esetleg mégse menne együtt, legalább nem a világ végén derülne ki :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.